HACK

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
JAKI jest najlepszy system hackowania stron ?
Kurde nie chce mi się czekać 2 godziny czy nawet więcej?
Wiem że sš takie metody , próbowałem założyć backdoora bo mniej więcej się wtym orientuje ale coœ nie wyszło.Trojan odpada.Czytałem na www.hacking.pl ale trochę tego nie pojmuje tzn jestem Lamš właœciwš !
To moze nie będe się tym zajmował.
Wytłumaczcie jak dla lamera majšcego jakieœ pojęcie tak żeby zrozumiał!
Albo przynajmniej dajcie jakiœ link do FAQ.

Very Greetz
Adzi
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Programy....

wwwhack....i reszta wejdz na ftp ftp.hacking.pl tam jest duzo jako login i haslo wpisz: anonymous


pozdro:
zRaZ
 

Phase

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
21
Yyyy.....
zaraz... backdor (tak mnie babcia uczyla) to trojan... (ale nie wiem czy mam racje bo ostanio głupieje...).
ja na strony wlamuje sie lomem (ide do miejsca gdzie stoi server, biore qumpla, przecinak, lom itd wlamuje sie i po sprawie -wlamalem sie na server ;-)).
a nie wiesz mzoe jak wlamac sie na konta takie szefa microsoftu i przelac sobie troszke jego kasy na swoje konto w szwajcarii (dodam jeszcze ze tego konta w szwajcarri nie mam, a tego kolesia mam zdjecie) ;-)
 
B

b4d4ss

Gość
zalezy gdzie stoi i jakie uslugi swiadczy, jesli jest to jakos konkretny server udostepniajacy www mozesz probowac osiagnac uprawnienia roota, musisz poszukac slabych punktow w systemie, w momencie kiedy bedziesz mial juz roota mozesz robic wszystko, a caly pic polega na tym wlasnie zeby osiagnac te uprawnienia.
smile.gif

zawsze kiedy chcesz dokonac jakiegos ataku zrob jedno najwazniejsze: dokladnie przeanalizuj system, co oferuje jakie moze miec dziury i przede wszystkim jaki to jest system. pozniej juz pozostaje zabawa
smile.gif


pozdro, badass
 
R

Rafaello_X

Gość
Adzi, aby włamać się na stronkę np. przez wwwhack potrzeba... maksimum kilku miesięcy!!!! Aby to skrócić potrzebny jest duuuży łuk szczęœcia, że goœciu ma krótkie hasło.
 
R

Rafaello_X

Gość
zadziałaj tak jak luser tzn kosisz serwer i go sprzedajesz.........powodzenia[/b]

To nie takie proste jak Ci się wydaje, chyba że do nich z baseballem pójdziesz i serwer przejmiesz
<
.
 
Do góry Bottom