Hacking eMagazine

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Postanowiłem stworzyć internetową gazetą o hackingu i programowaniu. Link do strony głównej, w dziale odcinki dostępnym pierwszy, trochę ubogi numer:

Hacking eMagazine

PS. Następne będą lepsze.
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Z całym szacunkiem, ale marniutkie to...
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
To jest dopiero pierwszy numer, żeby było lepsze to potrzebujemy więcej ludzi.
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Pierwszy numer nie jest ciekawy. Właśnie powstaje drugi numer, jest lepszy. Mam nadzieję, że z numeru na numer będziemy lepsi.
 

ignacy

Użytkownik
Dołączył
Luty 13, 2008
Posty
10
Bardzo dobra inicjatywa Wielki plus dla was.Coby nie mówić ale biedny magazyn :> Miejmy nadzieję iż kolejne będą lepsze. Trochę zabawne to z "udupeniem lamera" ale cóż.
Za chęci należy podziękować
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Inicjatywa moze i dobra, ale to musi jakoś wygladac, mieć treść a to co sobą reprezentuje??

Nie chce krytykować, aby nie zniechęcać, lecz do kolejnego "wydania" nie zajrze, nie ma po co, bo nawet image nie przyciąga.

Treść jest poniżej minimalnego poziomu. Nic nie daje nawet nowicjuszowi, napisane chaotycznie i bez sensu.

Za chęci należy podziękować[/b]
Dobrymi checiami piekło jest brukowane.

//rzadko kiedy krytykuje "twory" user'ów. Tym razem nie mogłam sie powstrzymać
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
hehe śmieszne troche, szczególnie w kwesti jeśli chodzi o wymyślenie nicku
smile.gif
Piszesz o Delphi/C++ a w dziale "programowanie" wywalasz kod asm'a
smile.gif
też bardzo przemyślane, i niewiem po co tyle na gmatwane w tych kodach jest, można to napisać krócej. Może jakby to było bardziej przemyślane, mogłoby być ciekawe, no pomysł nawet i może być ciekawy, ale... ilu to userów przeczyta?
 

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Mam nadzieję, że następne numery będą lepsze. A właśnie, kiedy będzie następny numer?
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Cóż... mało wszystko opisane... Jak już proxi napisała wyżej - napisane za bardzo chaotycznie. Za duży rozmach we wszystkim. Przykładowy wycinek:
Originally posted by B33RK4
ale... ilu to userów przeczyta?
Na pewno - większość ludzi, która udzieliła się w tym temacie. xD
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Czym jest IP? IP to protokół definiujcy sposób adresowania. Każdy komputer ma numer IP. IP ofiary wpisujemy w kliencie. Bez tego nie da rady.[/b]

jak ktos nie ma bladego pojęcia a tacy sie zdarzają, to pomyśli ze kupuje komputer razem z IP i dalej nie bedzie wiedzial co to jest to IP
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ja tam lubię oglądać obrazki :cojest:
Brakuje w tym wszystkim spójności i jest mało przemyślany numer. Lepiej poszukaj sobie jakąś grupkę redaktorów.
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Wcześniej zostało już powiedziane, że kolejne numery będą lepsze. Kolejny ukarze się gdzieś za 1 do 3 tygodni. Jeżeli byłby ktoś chętny dorzucić coś to proszę o kontakt na GG.
 

en2o

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2008
Posty
53
heh... to nie jest o hakerstwie tylko o crackerstwie a to spora różnica. to nie jest także dla początkujących bo za dużo się trzeba domyślać. nie możesz po napisaniu kodu napisać czegoś w stylu : "albo jakoś tak - nie wiem bo nie kompilowałem a w ogóle to dawno w tym programowałem i mogą być błędy" pzecież ty wkońcu chcesz kogoś czegoś nauczyć! zbyt dużo ortografów polskich i angielskich. czy według Ciebie zamiana przycisków myszy w panelu sterowania jest hakerstwem (czyt. crackerstwem)?
<
bardzo dosadnie przedstawiłeś ideę programowania xD
Programowanie, podobnie jak hacking, jest sztuk. Przekonasz si, jak satysfakcj przynosi napisanie
nawet prostego programu.[/b]
teraz już wszystko jasne xD jakbym był początkujący to dalej bym myślał że programowanie to jest albo przełączanie kanałów w TV albo praca w drukarni programów telewizyjnych xD zanim się weźmiesz za drugi numer to najpierw dopracuj i bardziej omów konkretne zagadnienia (których jak na jakieś "czasopismo" jest za dużo w jednym) pierwszego numeru i wtedy się nam pochwal
smile.gif

pzdr
<
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Dziękujemy wszystkim za uwagi. Uważam, że drugi numer jest lepszy, choć nie doskonały.

Zapraszam do czytania.

PS. Nie będziemy raczej bawić się w jakieś obrazki.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by l4f
PS. Nie będziemy raczej bawić się w jakieś obrazki.
i tu jest błąd. sucha treść... widziałeś kiedyś, powiedzmy hackin9 ?. <;
TAM JEST OD CHOLERY OBRAZKÓW!. ;D
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Nooo druga czesc jest juz nieco lepsza chociaz uwazam ze za duzo chcesz na raz opisac.. Moze nalezalo by skupic uwage na mniejszej ilosci rzeczy noo ale to od Ciebie zalezy..


PS:A tak na marginesie to moglbys troszke poprawic wyglad tej stronki bo jest paskudny:p^^
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Postaram się coś z tym zrobić. Co proponujecie?[/b]
Nie chciałbym być chamski... czy coś...
Ja...bym sobie darował...

Lecz... zainwestuj w Design strony, nawet z szablonów...
Design całego MAG'a - bo równie dobrze mógłby to być plik tekstowy.
Jak coś opisujesz - skupiaj się dogłębniej na tym temacie!
 
Do góry Bottom