HAKER

Status
Zamknięty.

*Snikers

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2008
Posty
4
Witam wszystkich!!!
Mam takie małe pytanko " CZY JEST NA TYM FORUM KTOŚ NA TYLE DOBRY ŻE MÓGŁBY SIĘ OKREŚLIĆ MIANEM HAKER? "

Bo mam już dośĆ tych niektórych użytkowników tego forum którzy uważają się za niewiadomo co a tak naprawde nic nie potrafią :faja:
 

*Snikers

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2008
Posty
4
djmentos, Więc mam dla ciebie propozycię na której mugłbyś zarobiĆ. Więc wchodzisz w to? :faja:
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
czekam ;]

[ Dodano: 18-02-2008, 18:46 ]
Kod:
Moja propozycja jest następująca, ty mnie będziesz uczył z najdrobniejszymi szczegółami hakowac a ja ci za to będe płacił, bo z tym co jest na tych forach nie bardzo żebym się czegoś nauczył :mruga: No to jak będzie??
No aż taki dobry to ja niestety nie jestem... Mój hacking ogranicza się zaledwie do PSB, UFT, TCP, UMTS, TCP/IP, DDos, Dos, bach, Bash, Cmd, Ubu, Debian, Linux, OS, mAx, i podobnych.
No i jeszcze Tibia i CS

Zresztą batonów też nie lubie ;D
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Panie snikers ... mamy Cię ... wziął Pan udział w nowym SHOW pod tytułem ... "złapaliśmy Haxiora" (pozdrowienia od redaktorów TVN)


Adwokat mentosa niedługo sie z tobą skontaktuje, postawione zostaną Ci zarzuty wykorzystywania nieletnich i oferowanie łapówek.


______
Originally posted by *Snikers
Bo mam już dośĆ tych niektórych użytkowników tego forum którzy uważają się za niewiadomo co a tak naprawde nic nie potrafią :faja:
Wnioskuję że miałeś na myśli siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom