Hakowanie sieci :)

Mariusza007

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2006
Posty
42
Witam wszystkich
smile.gif
....
Jestem podłączony z siecią nie zabezpieczoną mam strasznie wolny transfer . Wchodzę na netcut-a i zapisuje sobie wszystkie adresy MAC i IP . Jak chcę coś ściągnąć z neta to wchodzę na czyjiś IP i MAC i mam szybszego neta o 100% lecz nie wszystkie adresy mają szybkie łącze . Chciałem komuś komputer wyłączyć za pomocą komendy shutdown -i ale pisze odmowa dostępu . Czy admin może się skapnąć że ktoś podszywa się pod kogoś ?. Zmieniam nazwe komputera gdy wchodzę na kogoś IP . Jest może lepszy program od Netcut-a ?
smile.gif
. Dziękuje za pomoc .



PS. Sorry za ortografie
<
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Wszystko zależy od sieci..
Czy admin patrzy w danej chwili co się dzieje w sieci, czy prowadzi logi wytłumaczeń jest wiele.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
@UnC0d3D:
Zgadnij
, zajrzyj do helpa...
Kod:
shutdown /?
  
  Użycie: shutdown [-i | -l | -s | -r | -a] [-f] [-m \\nazwakomputera] [-t xx] [-c
   "komentarz"] [-d up:xx:yy]
  
          Bez argumentów                  Wyświetla ten komunikat (to samo, co -?)
  
          -i                      Wyświetla graficzny interfejs użytkownika, musi
  być pierwszą opcją
          -l                      Wylogowuje (nie można używać z opcją -m)
          -s                      Zamyka komputer
          -r                      Zamyka i ponownie uruchamia komputer
          -a                      Przerywa zamknięcie systemu
          -m \\nazwakomputera     Zamknięcie/ponowne uruchomienie/przerwanie zdaln
  ego komputera
          -t xx                   Ustawia limit czasu zamknięcia na xx sekund
          -c "komentarz"          Komentarz zamknięcia (maksymalnie 127 znaków)
          -f                      Wymusza zamknięcie działających aplikacji bez os
  trzeżenia
          -d [u][p]:xx:yy         Kod przyczyny zamknięcia
                                  u jest kodem użytkownika
                                  p jest kodem planowanego zamknięcia
                                  xx jest głównym kodem przyczyny (liczba dodatnia
   mniejsza niż 256)
                                  yy jest pomocniczym kodem przyczyny (liczba doda
  tnia mniejsza niż 65536)
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;317371
 

UnC0d3D

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2008
Posty
2
<

hehe nie zupelnie o to mi chodzilo,akurat dzialanie polecenia shutdown jest mi dobrze znane w koncu Blaster na tym bazowal.
Mnie chodzilo raczej o opis tego w jaki sposob Mariusza007 lapal shella w sieci
<

Dlaczego? Poniewaz jak jest wyzej napisane:
Kod:
Shutdown -i
wyswietla graficzny interface i podjerzewam ze kolega probuje dodac komputer po nazwie lub jakos inaczej i po prostu klika "OK"
<
co raczej mija sie z celem.
Jesli o mnie chodzi to najlepszym rozwiazaniem jesli juz i na szybko jest uzycie KAHT'a plus
Kod:
shutdown -t 3 -c "Bleble" -s
choc to jest bardzo optymistyczna wersja
<
 

heaven666

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2008
Posty
8
Witam//
Ja radził bym Ci tak
jak się pod kogoś podszywasz zmień sobie adres fizyczny "MAC" na pewno admin nie jest taki głupi żeby nie zobaczyć ze inny adres MAC korzysta z innego IP
jak zmienisz sobie MAC wtedy automatycznie DHCP powinno Ci przypisać IP maskę itd.
Wtedy jak admin będzie patrzył na pewno się nie zorientuje ze ktoś siedzi na lewo bo IP i MAC będą się zgadzać
Siec skanuj sobie programem "CC Get MAC Address" jak przy numerze IP będzie plusik znaczy ze ten ktoś jest połączony z netem a jak nie ma plusika możesz śmiało się pod niego podpiąć (radził bym nie próbować podpinać się pod tego który jest dostępny bo na 99% wyskoczy mu komunikat ze jest konflikt IP i jak ktoś ma nawet nie wielka wiedzę na ten temat na pewno będzie wiedział ze ktoś używa takiego samego IP w sieci)
Program do Zmieniania MAC to "SMAC"
Te programy znajdziesz w google
Powodzenia


Nie odpowiadam za to co napisałem.... Robisz to na własna odpowiedzialność nie chce mieć później problemów z policją.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Sorry za offtop, ale:
Nie odpowiadam za to co napisałem....[/b]
Wybacz ale taki dopisek nic nie zmieni, nie można zrzec się odpowiedzialności za swoje słowa/czyny. To tak jakbym np. kogoś zwyzywał i na koniec krzyknął: "nie odpowiadam za to co powiedziałem"...
Robisz to na własna odpowiedzialność[/b]
Tutaj znów to samo: to chyba normalne że robi się coś na własną odpowiedzialność, nikt się nie wykręci np. ze włamania do sklepu twierdząc że "to wina Stefana bo mi powiedział jak wybić szybę".
nie chce mieć później problemów z policją[/b]
Jak pisałem: Ty nie będziesz miał kłopotów za umieszczenie informacji która może posłużyć zarówno do uzyskania dostępu do sieci jak i do jej zabezpieczenia. Jedyną odpowiedzialną osobą będzie ten, który wykorzysta te informacje w sposób niegodny z prawem.
 
Do góry Bottom