hamTaRo MEGA!

Sixix

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2007
Posty
3
Mam mały problem ;/ W progosie trzeba wybrać server gadu-gadu No i ja nie wiem który z nich działa a jak klikne na tym polu wyskakuje okienko o nazwie Monitor... czekam czekam ale nic sie nie dzieje może mi ktoś pomoc??

[ Dodano: 10-04-2007, 20:14 ]
Aha i jeszcze jedno jak chce usunac server z kompa ofiray co mam zrobic?? :eek:laboga:
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Sixix
Mam mały problem ;/ W progosie trzeba wybrać server gadu-gadu No i ja nie wiem który z nich działa a jak klikne na tym polu wyskakuje okienko o nazwie Monitor... czekam czekam ale nic sie nie dzieje może mi ktoś pomoc??

[ Dodano: 10-04-2007, 20:14 ]
Aha i jeszcze jedno jak chce usunac server z kompa ofiray co mam zrobic?? :eek:laboga:
Strzelaj a nóż się uda :E
Aby usunac to wywalasz wbis z rejestru, wywalasz program z autostartu i plik z dysku.
Start>uruchom>msconfig/regedit
 

arathorn1983

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2007
Posty
5
Originally posted by Sixix
Aha OK tylko jeszcze jedna sprawa jaka jest nazwa procesu tego trojana

nazwa procesu to svchost, jak bawiłeś się zrzutami ekranu to są na c:, aha i jeszcze jedno ale nie wiem czy tyczy się akurat tego trojanka bo testuje ich kilka, ale w czasie testowania go utworzyły mi sie jeszcze 2 pliki: windowsONZ.jpg w folderze "windows" a drugiego jeszcze nie znalazlem
 

kys85

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 14, 2007
Posty
1
mam do was takie pytanie. jak usunąć tego trojanka z dysku? jakie pliki trzeba usunąć lub co trzeba wyciepać z rejestru?
 

Sikor98

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2006
Posty
47
juz bylo!
start->uruchom->msconfig->uruchamianie-> wywalasz go
w rejestrze to nie wiem gdzie go schowales;)
 

saigonMK

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2007
Posty
3
A ja mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie:

Jak koleś sciągnie serwer i go sobie zainstaluje to, czy będzie mógł go od razu go usunąć
(ten plik co ściągnął), czy będzie napisane, że plik jest używany i nie można kasować?
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by saigonMK
A ja mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie:

Jak koleś sciągnie serwer i go sobie zainstaluje to, czy będzie mógł go od razu go usunąć
(ten plik co ściągnął), czy będzie napisane, że plik jest używany i nie można kasować?
bedzie mógł usunąć.
 

Morpheush123

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2007
Posty
2
Witam wszystkich, jestem tu poraz pierwszy
<

Postawiłem serwer on się zgłasza że jest aktywny, jak zapytam o helpa to odpowiada i na tym koniec. Po helpie umiera i nie daje znaku życia, tylko żółte słoneczko świeci.
Pytanko takie jest moje, dlaczego??
czy to wina zapory?? Ale się odzywa więc chyba nie? Więc co??
pomocy!!!
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Morpheush123
tylko żółte słoneczko świeci.
Napewno sie swieci :> ? mozliwe ze gg przybanowało numer za "spam" ale skoro mowisz ze sie swieci słoneczko nadal na żółto (czyli serwer jest dostepny) to hmm dziwne?
 

Morpheush123

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2007
Posty
2
No właśnie,
i odpowiada na pytanie "!help" ale zaraz po wysłaniu odpowiedzi nic nie robi, ale świeci:)
próbowałem z różnych kompów, i nawet na nowym systemie ale bez zmian, serwer nie chce zagadać do mnie:(
Jakieś pomysły??
 
M

maciek_

Gość
Originally posted by Morpheush123
No właśnie,
i odpowiada na pytanie "!help" ale zaraz po wysłaniu odpowiedzi nic nie robi, ale świeci:)
próbowałem z różnych kompów, i nawet na nowym systemie ale bez zmian, serwer nie chce zagadać do mnie:(
Jakieś pomysły??
Hmm... może ofiara ma opcje pytania o każde zdarzenie, jeśli np. chcesz usunąć mu jakiś plik, to to 'coś' go o to pyta. Tak jest na przykład w Kaspersky Internet Security, ale jeżeli Ci się udało podrzucić mu hamtaro, to KIS nie ma :_)
 

wojteksg

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2006
Posty
52
A jak w tym serverze zmieni ikone?
Po kliknieci w wlaciwosci niema tam takiej opcji.
 

kammill1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
2
Przepraszam Was bardzo, ale ja nierozumiem tego połączenia przez ftp mam konto na cba.pl I co mam wpisać w:
Host: ?
Login: ?
hasło: to jedyne wiem.

trombalski.cba.pl :faja:

prosze o wyrozumialosc,
pozdrawiam,
 

ppinkas1

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2007
Posty
1
Originally posted by kammill1
Przepraszam Was bardzo, ale ja nierozumiem tego połączenia przez ftp mam konto na cba.pl I co mam wpisać w:
Host: ?
Login: ?
hasło: to jedyne wiem.

trombalski.cba.pl :faja:

prosze o wyrozumialosc,
pozdrawiam,
Host:ftp.cba.pl
Login: trombalski
hasło: to jedyne wiesz ;P

Powinno działać ;]
 
Do góry Bottom