hard disk protected

keniu28

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2007
Posty
1
witam mam mianowicie taki problem kupilem na allegro laptopa i przy starcie wyskakuje mi hard-disk #******-595B the system Primary HDD is protected by a password autehtication system. co mam z tym zrobic ? laptop d620
 

[email protected]

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2007
Posty
1
flash biosa ? a co to ma wspolnego z haslem na dysku ? dell llaptop hard drive password removal znajdz mi taki program bo watpie zeby wogole istnial z tego co wiem to jest ale Dell Laptop Bios Password Removal dla tych co czepiaC sie beda biosu to od razu mowie ze biose wszystkie hasla mam swoje ustawione ale dysk dalej nie odpala wyskakuje komunikat i ten komunikat jest przed wejsciem do biosu jak on sie nie wyswietli to nie idzie wejsc do biosu
 

tower

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
20
Prawdopodobnie nie obędzie się bez wymiany dysku. Hasło jest założone na nim i raczej nie ma nic wspólnego z biosem (poza tym że w biosie ustawia się to hasło). Na allegro można znaleźć też ludzi zdejmujących hasła z takich dysków.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Luknełe do swojego biosu,i mam coś takiego jak HDD pass check. Żeby usunąć to hasło wystarczy skasować cmos. W moim lapie robi sie to poprzez zwarcie styków znajdujących się pod klawiaturą. Po tej operacji wszystkie hasła zostają usunięte. (ustawienia biosu też)
 
Do góry Bottom