Hasło do poczty

rubesom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
10
Hej

Jaki jest sposób na złamanie hasła do poczty za pomocą słowników->Cain?
Nie chodzi mi tutaj o to, że będzie to trwać dosyć długo ale jak to zrobić.

Kiedy łącze się z serverem np. na @o2.pl (moje konto z hasłem w słowniku) to po kilku próbach mnie rozłącza. Da się coś z tym zrobić? Czy muszę mieć hasha bo nie ma innego wyjścia?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Nie da się. Większość (jak nie wszystkie) szanujących się serwisów pocztowych blokuje możliwość logowania na jakiś czas po n-tej próbie logowania, dlatego ataki słownikowe na pocztę zwykle kończą się niepowodzeniem.
 

rubesom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
10
Czyli jak co kilka dni wypływa do sieci kilka set loginów i haseł do takich serwisów jak wp, o2, onet to ktoś uzyskuje ciągle hashe?

EDIT: Udało mi się ustawic na wp.pl, podłączam słownik i znajduje mi hasło ale po wpisaniu nie działa. O co chodzi?
Kiedy robię osobny słownik z kilkoma hasłami i podaje to które znalazł Brutus na 20 miejscu to je znajduje i podaje jako poprawne.
Sprawdziłem tak już na 3 kontach. Brutus mówi, że się zgadza a poczta mówi, że jest błędne.
 
Ostatnia edycja:

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Czyli jak co kilka dni wypływa do sieci kilka set loginów i haseł do takich serwisów jak wp, o2, onet to ktoś uzyskuje ciągle hashe?

A nie wiesz że niektórzy potrafią zrobić dumpa baz danych ? Nie koniecznie serwisów takich jak wp czy o2, ale innych w których też podaje się login, hasło i adres e-mail, a większość ludzi ma takie samo hasło do wszystkiego :)
 
Do góry Bottom