Hasło na maila

jesion80

Użytkownik
Dołączył
Maj 29, 2013
Posty
1
jestem tu nowy i założyłem to konto tylko w jednej sprawie. może opowiem chwilę dlaczego chcę wejść na cudze konto.
miałem partnerkę. rozstaliśmy się. nie dawno od jej znajomej, która widziała się z nią na ślubie wspólnej koleżanki dowiedziałem się, że ma dziecko. wszystko wskazuje na to, że to moje dziecko. nie mam już kontaktu z byłą partnerką. rozstaliśmy się, to była jej decyzja. wyjechala i nie wspomniała nic o ciąży. zerwała ze mną kompletnie kontakt.
dlatego chcę się dowiedzieć gdzie ona mieszka. znam jej mail i chciałbym na niego wejść i znależć jakieś informacje. bardzo mi zależy, żeby dowiedzieć się dlaczego wyjechala, bo w zaistniałej sytuacji wiem że musiała mieć inne powody. chcę też poznać dziecko i dowiedzieć się czy jestem ojcem.
było by świetnie gdyby ktoś powiedział jak to zrobić, naprawdę mi zależy. nie chodzi mi o żadne "gimbusowe" żarty.
 

panczo12d

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2011
Posty
61
zapomniałem hasło > zgaduj odpowiedź na pytanie,
lub od razu zgaduj hasło do maila.
W 1 noc "zhaczysz" ją z powodzeniem zakładając że ma hasło typu imie+rocznik etc.
 

smoker123

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2013
Posty
1
Ja poprosiłabym o to samo co jest napisane na górze. Jest tylko taka różnica, że jest to mój email. Założyłam go bardzo dawno temu, i nie używałam go przez dłuższy czas. A jak to się zwykle zdarza, hasło wyleciało mi z pamięci. Wysłano mi na niego zdj. bardzo dla mnie sentymentalne i nie mam pojęcia jak teraz na niego wejść. Proszę o pomoc.
 

dino90

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2013
Posty
32
Ja poprosiłabym o to samo co jest napisane na górze. Jest tylko taka różnica, że jest to mój email. Założyłam go bardzo dawno temu, i nie używałam go przez dłuższy czas. A jak to się zwykle zdarza, hasło wyleciało mi z pamięci. Wysłano mi na niego zdj. bardzo dla mnie sentymentalne i nie mam pojęcia jak teraz na niego wejść. Proszę o pomoc.

znajac zycie masz innego maila
wiec najprostszym rozwiazaniem
bedzie poprosic ta sama osobe aby Ci to przeslala na tego innego maila i po klopocie

nie obraz sie
ale ja tu ewidentnie widze ze probujesz wszystkich oczarowac
 
Do góry Bottom