Hasło-Trojany,Zmienne ip

Joker

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2003
Posty
22
Witam!!!
Mam dwa pytania do wszystkich interesujących się tymi programikami ,czy jak już znam ip gościa który jest zarażony trojanem to mogę się łączyć ,czy też musze jeszcze wpisywać hasło abym mógł tylko ja sterować kompem.Po prostu czy jest potrzeba wpisywania hasła.

Moim drugim pytaniem jest to jak zdobyć ip gościa który łączy się przez modem,czy jak już poznam jego ip czy ono zawsze bedzie prawidłowe poniweaż każdy kto sie łączy przez modem ma zawsze zmienne ip.
Dzieki z góry wszystkim za udzeloną mi pomoc.
 

karciarz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
34
1. Jak znasz goscia ip to sie laczysz a co do hasla to zalezy od trojana
2. Instalujesz gg (Gadu-gadu) i potem Power gg. Jest w powerze taka wtyczka jak: Inwigilator. Jak gostek doda cie do listy kontaktow i ty jego to widzisz jego aktualne ip (czasami trzeba wyjsc i wejsc zeby zdzialalo). :wink:
 

pitphus

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2003
Posty
7
można tak skonfigurować serwer cafeini, żeby Ci wysyłał aktualne ip gościa zaraz po połączeniu się z internetem
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Joker
czy jak już znam ip gościa który jest zarażony trojanem to mogę się łączyć ,czy też musze jeszcze wpisywać hasło abym mógł tylko ja sterować kompem.Po prostu czy jest potrzeba wpisywania hasła.
To zalezy od trojana i od osoby ktora tego trojana podrzucila. Mogla to zrobic ustawiajac haslo, ale moze akurat trafisz na trojana niezabezpieczonego. A jesli to ty podeslales trojana to zawsze to wygodniej sobie zabezpieczyc wlasnym haslem, zeby miec wieksza (co nie znaczy ze calkowita) pewnosc ze nikt inny sie tym nie bedzie bawic.

Moim drugim pytaniem jest to jak zdobyć ip gościa który łączy się przez modem,czy jak już poznam jego ip czy ono zawsze bedzie prawidłowe poniweaż każdy kto sie łączy przez modem ma zawsze zmienne ip.[/b]
No przeciz sam sobie odpowiedziales. Skoro przy kazdym polaczeniu ma inne IP to jak chcesz je na stale zdobyc.....Zawsze bedzie inne i juz....
Jak ktos wczesniej wspomnial, mozna ustawic bodajze w Cafe opcje wysylania mailem numeru IP, ale musialbys skorzystac z tego IP jeszcze zanim ta osoba sie rozlaczy......
 
Do góry Bottom