hasełko do ap jak je zdobyć będąć w sieci?

wikara23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
4
Witam chciałbym sie wbic w mojej sieci na ap od anteny isp,w celu odszukania gościa który strasznie przez niego muli mi net i musze znać hasełko do ap wiem jakie ip posiada ap ale nie znam hasła uzytkownika wiem że admin hasła default nie pasują.
Z adminem gadałem lecz on nawet nie wie jak sie za to zabrac i stale niema czasu mówi ze zobaczy lecz nigdy tego nie robi co mi sie już znudziło chodzenie do niego,jesli mi ktos pomoże nawet na pw to bede bardzo wdzieczny
<
acha dodam że brutuforce pokazał mi że hasło za 3lata będe miał
<
 

nejmix

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
23
A jak chcesz tego goscia odszukac po zalogowaniu sie na ap? i co wtedy zrobisz?
 

wikara23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
4
Jak będe wiedział co to za gosć a napewno sie dowiem jakos jak wejde na ap i jeżeli go nie będe mógł zablokowac na routerze to juz będe wiedział kto to to wtedy pujde do admina i powiem mu kto to jest mówiac mu ze byłem u tego gościa i widziałem macka na jego laptopie i to na pewno on zamula.
 

nejmix

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
23
I co Twoj admin zrobi? jak wejdziesz do ustawien ap to bedziesz sobie mogl najwyzej zobaczyc kto jest podlaczony.... a jak bedzie tam 15 osob? jak znajdziesz adres goscia po jego macu? daj spokoj to nie przejdzie...
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
a czemu nie?? własnie ze po macu
<
zapewne koles ma ustawione Address Reservation i tam ip jest przypisane do maca:) wiec jak zna maca to podglądnie IP
<
 

wikara23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
4
legalnl
święte słowa tak własnie jest jak mówisz tylko oczywiście mógłbym tak zrobić gdybym mógł wejsc na ap a nie znam hasełka i nie wiem jak je wydobyć
<
 

nejmix

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
23
a co mu da ip? poda je adminowi? admin sam moze sobie zobaczyc, ale skoro tego nie robi to ma to w dupie, jak wbijesz sie do ap i zablokujesz mac typa, to on pojdzie do admina, admin zacznie weszyc i dojdzie do wszystkiego....
No ale do tematu, jedynym wyjsciem jest reset apeka jak nie znasz hasla, a skonfigurujesz go pozniej zeby dzialal znowu?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no reset ap to fizycznie no jak ma dostęp
smile.gif
zawsze mozesz sprobować haseł fabrycznych typu admin, pass, password
smile.gif
uzytkownicy tacy sami jak co
<
 

wikara23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2009
Posty
4
Reset niemożliwy,wiem że użytkownik to admin ale hasełka już wpisywałem przeróżne i te defaulutowe też i lipka chyba raczej juz niema szans by sie wbić,jeśli by ktoś miał sposób jak wbić sie a nie chce podac na forum to prosze na pw.....
 

warcbr

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2009
Posty
5
podłanczam sie do tematu

probowalem fabrycznych hasel oraz brutusem bez rezultatu

jestem otwarty na wszystkie pomysly
 
Do góry Bottom