Haslo Admin XP :)

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Siema All
smile.gif


Google juz mnie denerwuje a opcja search nie pomogla.. moze slaby ze mnie poszukiwacz zlota.. w razie czego prosze tylko o przekierowanie do tematu (jesli taki juz byl).. a teraz przechodze do rzeczy.. (bo moze tez niepotrzebnie pisze)..
smile.gif


Czy system do konta "Administrator" (jesli na konto nie zostalo zalozone haslo).. moze miec inne haslo niż "" (czyli bez hasla)
smile.gif
) kiedys np na telnecie (bo w sumie o tym mowie) wystarczylo przebic haslo enterem i done
smile.gif
a teraz bledny login lub haslo
smile.gif
)

tak wiec.. istnieja inne hasla.. kojarze, ze kiedys czytalem o jakis haslach jak: qwerty, @dmin itd..
smile.gif
)

Dzieki z gory za odp
<
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Puste hasło jest hasłem domyślnym. Można wyłączyć konto administratora albo zmienić hasło na dowolne inne. Więc jeśli puste hasło nie wejdzie to nie ma innego 'uniwersalnego' hasła do tego konta.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
hxv,Jemu chodziło raczej o to ze chce się połączyć Telnetem z kimś na prawach administratora.

no niestety ale cie za skocze bo takie telnet ma właśnie zabezpieczenie zeby nie mozna było dostać sie do kompa na prawach admina.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
<div class='quotetop'>CYTAT(LPU @ 22.05.2008, 11:20) <{POST_SNAPBACK}></div>
Czy system do konta "Administrator" (jesli na konto nie zostalo zalozone haslo).. moze miec inne haslo niż "" (czyli bez hasla)[/b]

Nie żebym się chciał kłócić ale jak dla mnie pytanie było (w miarę) jasno sformułowane
<
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
kiedys np na telnecie (bo w sumie o tym mowie) wystarczylo przebic haslo enterem i done smile.gif a teraz bledny login lub haslo smile.gif)

tym sie sugierowałem ze chce sie polaczyc z jakims kompem na prawach admina.
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Blad nie jest powodowany tym ze sie ktos laczy na prawach admina! Tylko tym ze ten user pod ktorego sie podlancza ma puste haslo. Latka chyba SP2 wlasnie zapobiega logowaniu z pustym haslem.
@UP to nie jest linux, ze nie zalogujesz sie na roota przez telnet ssh itp.
Tak btw to haslo nie istnieje w systemie (np tak "zosia"), tylko przechowywany jest hash tego hasla.
Pozdrawiam nameless .....
 
Do góry Bottom