Haslo dla rara :(

Status
Zamknięty.
Q

Qrczaczek

Gość
Witam! Mam ogromny problem i mam nadzieje, ze uda sie komus mi pomoc! Otoz mam bardzo wazne pliki spakowane rar'em, ale sa one zabezpieczone haslem, ktorego ja nie posiadam
<
I chodzi o to czy zna ktos moze jakis program do lamania owych hasel? Jesli mozna, to prosilbym bym i link lub chociaz jego nazwe! Z gory naprawde wielce wszystkim dziekuje za pomoc!
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Witam! Mam ogromny problem i mam nadzieje, ze uda sie komus mi pomoc! Otoz mam bardzo wazne pliki spakowane rar'em, ale sa one zabezpieczone haslem, ktorego ja nie posiadam
<
I chodzi o to czy zna ktos moze jakis program do lamania owych hasel? Jesli mozna, to prosilbym bym i link lub chociaz jego nazwe! Z gory naprawde wielce wszystkim dziekuje za pomoc![/b]

Zobacz na ten ftp:
ftp://217.97.87.155/
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
heh

Witam! Mam ogromny problem i mam nadzieje, ze uda sie komus mi pomoc! Otoz mam bardzo wazne pliki spakowane rar'em, ale sa one zabezpieczone haslem, ktorego ja nie posiadam
<
I chodzi o to czy zna ktos moze jakis program do lamania owych hasel? Jesli mozna, to prosilbym bym i link lub chociaz jego nazwe! Z gory naprawde wielce wszystkim dziekuje za pomoc![/b]


Jest pelno progosow do lamania hasla co ci nie powinno sprawic problemu. U achatesa mam takie na plycie.
 
B

b4d4ss

Gość
elcomsoft robi najlepszy soft do rozkodowywania archiwow...
zamykam watk gdyz nie nalezy do dzialu linux.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom