Haslo dla rara :(

Q

Qrczaczek

Gość
Witam! Mam ogromny problem i mam nadzieje, ze uda sie komus mi pomoc! Otoz mam bardzo wazne pliki spakowane rar'em, ale sa one zabezpieczone haslem, ktorego ja nie posiadam
<
I chodzi o to czy zna ktos moze jakis program do lamania owych hasel? Jesli mozna, to prosilbym bym i link lub chociaz jego nazwe! Z gory naprawde wielce wszystkim dziekuje za pomoc!
 
Q

Qrczaczek

Gość
Qrcze, dzieki za pomoc, ale niestety tam sa tylko programiki do zipa, a ja mam to spakowane rar'em
<
Moze ktos bedzie wiedzial...? Z gory jeszcze raz dziekuje.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
sa...

Qrcze, dzieki za pomoc, ale niestety tam sa tylko programiki do zipa, a ja mam to spakowane rar'em
<
Moze ktos bedzie wiedzial...? Z gory jeszcze raz dziekuje.[/b]

...na plytce achatesa...
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Advanced RAR Password Recovery
to najlepszy progs do tego co chcesz zrobic
puzniej wruce ci go na moje ftp
 
Q

Qrczaczek

Gość
Qrcze, Adzik. Po pierwsze, jak wlaczam program i daje ten plik i start, to on nic nie robi
<
Sprawdzalem - jak daje inne to dziala... Moze to dlatego, ze ten moj ma 160MB? A poza tym moge sie zalozyc, ze haslo do tego mojego pliku bedzie dluzsze nic 3 znaki, a ta wersja programu (niezarejstrowana) dluzszych hasel nie odgaduje
<
Skad mozna sciagnac pelna albo moze serial? Bo nie mam 30$, zeby za nia zaplacic
smile.gif
Ale i tak ogromne, ogromne dzieki za pomoc!!!

Moze ten drugi programik bedzie lepszy! Jeszcze raz dzieki Tobie i Mikiemu!

PS. nie wiem czy to wazne: komoa mam dosc dobrego Athlon XP 1600+, 256MB RAM (DIMM), wiec chyba z szybkoscia odgadywania hasla nie powinno byc problemow...
 
Do góry Bottom