Haslo nauczyciela

Marvesh

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
5
Witam, potrzebuje pomocy . Problem twki w tym że zadanie na 6 na infie to wlamam na komputer nauczyciela/emaila, lub poprostu "odgadniecia" hasla . Móje klopoty są takie że nie wiem jakiej metody urzyć. Wszstkie pc w sql są podłoczone do jednego neta(czesciowo ilegal
<
) więc z IP nie ma problemu. Pan dał takie zadanie ponieważ kiedyś ktoś wpadl na pomysł zeby podczas gdy pani nie patrzy w czytelni(nie sli informatycznej - nie miał on kontaktu fizycznego z PC nauczyciela) wsadzić płyte z pewnym programem, dzięki któremu poznaja hasło, a że nić nie nabroili tylko podali panu jego hasło to dostali 6. Mówie odrazu że nie chce nić zrobić ponieważ za to u nas w sql jest wzywany prokurator.*

*Raz rodzice kolesia musieli zabolić 12 tyś w ratach za bombe
<
 

Marvesh

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
5
Zapomniałem dodać że nie mam fizycznego dostępu do komputera z którego chce zwinać haslo, w takim razie także mam poco to sciagać? Chodzi oto że poprzez inne pc w sql odczytam hasło adma - nauczyciela.

Program resetujący hasło administratora w Windows NT.[/b]
Chodziło by dowiedzieć się jakie jest hasełko, a nie by je zmienić na inne nie wiedząc jakie było poprzednie.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Racja zły link podałem.

Wedle naszej rozmowy na pm masz tu link do odszyfrowywania hash'y.

Crack Password

A pliki SAM i SYSTEM jak napisałeś sobie wyciągniesz.

//Link już działa plik umieszczony na darmowym serwerze
<
 

Marvesh

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2006
Posty
5
Link nie działa. ;/
Chyba nikt nie pomoże;/

Nie dało by się wejśc jakoś poprzez lan na IP nauczyciela i z zainstalowanym na swoim komputerze w pracowni Crack Password otczytać plik "SAM" ?

Prosze jeszce raz o link do Crack Password.
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
...

Skonfiguruj u siebie na kompie np. VSK 3.0
serwer wrzuc na dyskietke/maila, gdy nauczyciel wyjdzie na chwile odpal u niego na kompie, i bedziesz miał i hasło i inne bajery. . .
<


Dostaniesz 6 albo polecisz ze szkoły
<


Jak pomogłem to kliknij ^^
 
Do góry Bottom