haslo systemu windows xp

fantomass

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2007
Posty
4
Witam mam problem, musze na pewnym komputerze zlamac haslo systemu. Komp posiada winxp z zabezpieczeniem folderow systemowych. moge miec dostep do plikow (system na poczatku chce butowac z cd) i skopjowac plik jednak czym moge zlamac haslo administratora w winxp lub czy jak skopjuje plik z haslem zrestartuje haslo pomieszam troche w kompie a pozniej przywroce plik czy bedzie koles mial to samo haslo co wczesniej ? niestety niemam winxp i niemoge poexperymentowac pozdrawiam
<
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
zrobiłem kiedyś taki trick, miałem konto X chronione hasłem (admin), wszedłem do cmd i wpisałem:
net user X *
wcisnąłem cztery razy enter, teraz loguje się bez hasła, spróbuj, powinno zadziałać (a jak nie zadziała, to nie dawaj pomógł
<
)
 

fantomass

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2007
Posty
4
ale co to za komenda ? bo to jest chyba na reset hasla tak? a ja niechce skasowac tylko jakos obejsc zeby zainstalowac na kompie trojana i pare rzeczy tak zeby nikt niewiedzial ze wogole cos bylo ruszaane ... zastanawialem sie nad podmiana pliku z haslem na swoje wejscie instalacje softu podmiane hasla na stare i tak jakby sie nic niestalo ... ale niewiem czy to wyjdzie a niemam na czym cwiczyc bo niemam winxp ... na moim kompie raczej niepojdzie
<
 
Do góry Bottom