hej pomuscie przyjaciele (trojan XP)

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej wiem ze slyszeliscie to tysiac razy i lepiej jak bym sobie poszukal w archiwach ale szukam jakiegos trojanka na poczatek mam win xp proffesional wiec chcialbym zeby mi pod tym dzialal no i kiedys uzywalem swinke i dzialala pieknie probowalem tez innym ale zaden z nich nie zadzialal hmmm moze dlatego ze mam xp nie wiem tak czy siak chodzi mi o jakiegos trojanka ktory dziala pod xp proff i widac w nim co ktos robi na ekranie a nie tak jak w swince ze tylko obrazeczki mozna sobie robic ja bym wolal cos bardziej jak filmik hihihi ok dzieki jak byscie napisali jeszcze adressss do tego coda to juz wogle bylo by super
smile.gif
pa
<
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Mi sie wydaje ze stacja trojana dziala pod wiekszoscia windowsow,a wszystko zalezy na czym postawiony bedzie server.
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
przykro mi ale nie ma tekiej mozliwosci abys widzial to co ma osoba na ekranie u siebie jako film
to co robia trojany to jest zrzut ekranu i jest przesylany do ciebi i ty go ogladasz
no moze i dalo by sie zrobic aby bylo ciagle widac jak "film" to co robi osoba na serwerku ale musialo by byc bardzo szybkie laczy po obydwu stronach i calkiem niezly program, bo to juz by bylo bardziej skomplikowane niz jakis tam print scrin, wiec zeby takie cos napisac to trzeba byc niezlym programista naprawde niezlym
ale to co ty powiedziales to jest calkiem niezly pomysl, ale stan aktualnej sieci nie pozwala na taki przekaz obrazu, niestety
a co do trojanka to nie wiesz ze teraz jest moda na wlasnego, wiec tez sproboj napisac cos swojego, ja tez pisze, no i coraz to bardziej sie on rozraste, narazie go nie udostepniam bo to wstyd zeby cos takiego pokazac, coprawda ma on calkiem duzo opcji (wiecej niz trojan spy'a) ale jeszcze poczekam
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
hehehe
a po co trojanowi 100 opcji typu open-cd close-cd ;]

Ale nie otym mowa
Co do zorbienia "filmu" da sie to zrobic i jest to calkiem proste...
Wystarczy robic screny i wyswietlac je 11 screnow/sec. wtedy bedzie "ciagly" obraz, ale lacza nia to nie pozwalaja =[

Taka opcje ma Beast 1.92... jesli masz szybkie lacze to z tych screnow filmik sie robi =]]

Mozna "nagrac" tez filmik na PC ofiary i calego sciagac jako plik... ale to nie bedzie real...
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
no to nie sa same opcje open cd - close cd
staram sie wsadzac rzeczy ktorych jeszcze nigddzie nie ma, mam tylko nadzieje ze nikt przedemna na to nie wpadnie
ale niestety ja skoncze pewnie mojego troja dopiero wakacje bo teraz mnie czeka maturka i coraz mniej czasu mam na trojana, no bo po maturce jeszcze egzaminy wstepne
dlatego nie chce zapeszac i nie bede narazie ujawnial mozliwosci mojego troja
ale spy nie sprzeczajmy sie mysle ze obydwoje odwalamy kawal dobrej roboty
smile.gif
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
hehehe
Yes! good job ;]

Naprawde nie wiem co mozna jeszcze wymyslec w trojanach ;]
No moze gg notyfication i automatyczne wyjmowanie hasel z gg =]
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no trojan wyciagajacy hasla z gg tez by sie przydal ale wsytarczy ze skopiujesz trojanem jeden plik i masz haslo :)
dobre by bylo jesli trojak rozsylal sie poczta do adresatow w skrzynce
smile.gif
a co do filmow to jak jest sie na sieci i koles mieszka blisko ciebie np. dwa pietra wyzej to film mozesz ogladac z nim
smile.gif
podgladywalem go jak gral w Unreala
<
 

-=Kiol don Salvato

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
76
Trzeba stworzyć trojana na wszystkie systemy Microsoftu i po pierwsze niewykrywalnego przez antyviry! Jak dla mnie najlepszy trojan to CAFEiNi... Tylko wykrywa go każde gów** :?
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hmmm troche sie rozpedziliscie bo ja chcialem adrss do jakiegios dobrego sprawdzonego trojana pod win xp a wy piszecie tak duzo ale zadnego adressu a tak wogle to nie chce sie chwalic ale mam bredband 10 mbs wiec to chyba styknie na ten film
smile.gif
 

H4M3L

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
47
Z twojej strony styknie na 100% ale jak bedziesz hackowal modema to raczej nie bardzo bo server nie nadazy z wysylaniem screenoof i bedzie mu internet chodzil jak krew z nosa a co za tym idzie rozlaczy sie i polaczy ponownie...
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
tak.. obie strony musza miec szybkie lacze =]

ps. skad ty masz 10mb/s ??? i czy czasem to nie jest po lanie? ;]

A i jeszcze jedno
Kiol don Salvatore:
chcez trojana ?? to te go zrob!
Jestes chyba 100 osoba ktora mowi "a tak to powinno byc" a "to on powinien miec"
I na tym sie opiera caly post!

Chcez mniec niewykrywalnego cafeiNiego??
To se go zrob!

Niewiesz jak? to sie dowiedz! =]

Nie masz? nie wiesz? to nie zostawiaj postow typu "a ja to che!!!" ktore nijak sa do tematu topicku....

Dajmos:
Mowisz ze masz 10mb/s to se poszukaj!
www.google.pl polecam

n2ra
 

-=Kiol don Salvato

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
76
Ach Spy.... 8) A ja mam dla Ciebie najlepszą radę, weź chłopie wyluzuj! Nie jestem jeszcze na takim poziomie że robie swojego trojana, więc najpierw chcę zobaczyc opinie innych ludzi zanim sie do czegoś zabiorę... 8)
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
a co ma znajomosc trojanow do programowania?
Wiekszosc (czyt. wszyscy) lepiej robia trojany niz posluguja sie SE =]
I tak mamy trojany szmatke, 3xbackdor, winslack o ktorych malo kto slyszal (chodz sa nie wykrywalne) sa zrobione prze zwyklych ludzi a nie hack masterow =]
 

-=Kiol don Salvato

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
76
Acha, myśłałem że tylko Ty masz "swojego" trojana... Ja właśnie zbieram informacje jak tworzyć i jak ma wyglądać, efekt pokaże wam jak wsystko będzie dobrze działać 8)
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Heheh.. kazdy programista zajmujacy sie delphim robil trojany =]
A na www.4programist.pl (chyba taki adres) sa ich setki! (doslownie)
Dlatego wlasnie ludzi z nortona maja prace ;]
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej
smile.gif
a wiec hmmm w sumie to skieruje ten list czy tam wiadomosc (sami sobie to nazwijcie) do spy bo troche mnie zdenerwowal ja tu staram byc sympatyczny i zadaje pytanie (bo po to jest chyba forum zeby pytac) a ty mi odpisujesz chcesz trojana ktory jest nie wykrywalny to sobie go zrob a wiec hmmmm nie wiem czy nie czytales wszystkiego co napisalem czy jak ale ja nie napisalem ze on musi byc nie wykrywalny przeciesz wiem ze nie znacie zadnego niewykrywalnego trojana z duza iloscia funkcj ktory by dzialal pod xp a jesli nawet to i tak nikt by mi tego nie powiedzial ale cholera chodzilo mi o trojana ktory jest juz sprawdzony i dziala pod xp wiec spy jak masz pisac zebym sam sobie go zrobil to juz lepiej nie pisz nic

a tak wogle to hmmmm tak 2 osoba ma 2 mbs wiec chyba bedzie to dobrze dzialac a ja mam 10mbs tak jak juz mowilem hmmm zreszta sami sobie zerknijcie www.bredband.com
<
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
heheee
Nie mowilem do ciebie Dajmos... =P

Pozatym chyba juz wiesz jakie trojany maja twoje kryteria =]
Mowilismy o nich =]
Cafeini 1.1
Beast 1.92
Red-Spy v 1.2
Destruktor

A skad je wziasc??
www.google.pl =]

A jesli nie chce ci sie szukac ;] to wejdz na FTP tej strony bedzieszje tam mial wszystkie...

ps. mam Veterana juz drugi raz =P hehe... bo mi achates zwiekszyl limit =P (i nie tylko mi)
Chyba jestem juz ostatnim "czlonkem" starego pokolenia ktory tu jeszcze przychodzi =P
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
Hej hej hmm to znowu ja wasz ulubiony internauta Dajmos hihihi ok a wiec hmmm jak by to powiedziec ja tez mialem kiedys jakies 160 wpisow a teraz mam 1 i sie tak zastanawiam dlaczego w prawdzie nie bylem tu z jakies 4 miesiace no ale hhmmmm to chyba slatego ze odpoczatku roku wszystkim posty zeruja sie do zera 0 czy jak ?? hmmm sam nie wiem
tak czy siak to dzieki z pomoca w sprawie trojankow
smile.gif
<


no to bawcie sie dobrze chlopaki a tak wogle przy okazj sa jakies wtyczki do gg tak zeby mozna bylo podsluchiwac kogos slyszalem o jakies wtycz ce z 4 miesiace temu ale ona byla chyba tylko na lan wiec nie o to mi chodzi hmmm a wiec jesli jest cos bowego to bylo by przefajnie jak nbysciue napisali co ok
smile.gif

sorki ze to wlasciwie to nie na te rorum tylko bardziej na komunikatory no ale wy na tym pewno tez sie znacie wiec hmmm tak juz przy okazj napisalem
smile.gif
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Dajmos
no to bawcie sie dobrze chlopaki a tak wogle przy okazj sa jakies wtyczki do gg tak zeby mozna bylo podsluchiwac kogos slyszalem o jakies wtycz ce z 4 miesiace temu ale ona byla chyba tylko na lan wiec nie o to mi chodzi hmmm a wiec jesli jest cos bowego to bylo by przefajnie jak nbysciue napisali co ok

ggsniff z dsniff calkiem niezle wspolpracuja

a na windowsa slyszalem cos o ggspy
bylo juz wiele watkow na temat lamaczy na gg
 
Do góry Bottom