help dla newbiego...

Wolfowo

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2002
Posty
4
Co teraz zrobic ?
Umiem obslogiwac trojan'y, (trenowalem sie w szkole)
ale co dalej moja wiedza nie obejmuje tematu jak teraz wziac od kogos ip spooferem nie bedac przy jego kompie?

Jak wziac od kogos ip bez bycia przy jego kompie ?
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Poczytaj.

Co teraz zrobic ?
Umiem obslogiwac trojan'y, (trenowalem sie w szkole)
ale co dalej moja wiedza nie obejmuje tematu jak teraz wziac od kogos ip spooferem nie bedac przy jego kompie?

Jak wziac od kogos ip bez bycia przy jego kompie ?


Oczywiscie jak chcesz wiedziec wiecej to po prostu musisz sobie wiecej poczytac
smile.gif
. Jak chcesz kogos IP to po prostu skanerem go a nie spooferem
smile.gif
smile.gif
smile.gif
- jak jest w lokalnej. Inaczej to coz - bierz jego numerek gg a potem invigiluj
smile.gif
. Albo mailem albo albo ........ szkoda pisac tutaj nowego faq ktorych jest full. Napisz cos wiecej - jak to ktos w sieci wewnetrznej to nici i po ptokach jak ma zewnetrzne IP to musisz w jakis sposob sie z nim skontaktowac i ... social engeener.
smile.gif
 

Wolfowo

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2002
Posty
4
Jestem w lanie ale wole w lanie nie majstrowac, bo mnie od niej odetnal i klapa
smile.gif


dzieki
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Co teraz zrobic ?
Umiem obslogiwac trojan'y, (trenowalem sie w szkole)
ale co dalej moja wiedza nie obejmuje tematu jak teraz wziac od kogos ip spooferem nie bedac przy jego kompie?

Jak wziac od kogos ip bez bycia przy jego kompie ?


all zalezy na czym osoba siedzi. np. jesli ejstes adminem na czacie na ktory wchodzi ofiara to masz jego IP oczywiscie jesli nielaczys ie przez proxy ktore niejest dziurawe, na irc komenda /dns nick , przez GG inwigiluj go, zrob se stronke i go tam zapros w logach bedziesz mial jego IP oczywiscie jesli niebedzie tam wchodizla masa ludzi bo jak nieznasz nawet poczatkowego numereku IP to jest gorzej etc. all zalezy od tego z jakich uslug korzysta ofiara..
 
Do góry Bottom