HIJACKTHIS

sebasolek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2004
Posty
42
MAM TEN PROGRAMIK DO NISZCZENIA NIEPOWOŁANYCH RZECZY TYLKO MAM PROBLEM BO NIEKUMAM JEDNEJ KWESTII WYSWIETLA MI SIĘ LISTA RZECZY KTÓRE SĄ PODEJRZANE A NIE WIEM KTÓRE USUNĄĆ BO BOJĘ SIĘ ŻE PÓZNIEJ NIE BĘDĘ MÓGŁ SOBIE PORADZIĆ Z NAPRAWĄ SYSTEMU ???
POMOŻECIE ???
BO ZIELONY JESTEM :)
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Weź naduś prawym przyciskiem myszy na dysk C i kliknij formatuj. Jak to zrobisz będziesz miał problem z głowy, a na końcu zainstaluj Debiana Slacka albo Auroxa
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Originally posted by DevilLama
Weź naduś prawym przyciskiem myszy na dysk C i kliknij formatuj. Jak to zrobisz będziesz miał problem z głowy, a na końcu zainstaluj Debiana Slacka albo Auroxa
2 1sze są za trudne
<

Polecam Mandrake
<
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Ej to nie są żary a jak on to zrobi??(a debiana to on raczej nie wgra a co dopiero linux'a )
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Oddaj kpomuter do sklepu i bedziesz mial spokuj.
mniej nerwow dla ciebie i dla nas.

btw jak piszesz posta to NIE KRZYCZ !
 
G

Guest

Gość
Debian nie jest trudny, poza tym pisze sie "Linuksa", a nie "Linuxa".
 

el bongos

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2004
Posty
334
no mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby mi coś wywalił z windozy jeden z tych programów do wywalania spy-podobnych, a korzystam z ad-ware spybota schreddera i tego hijackthis`a
pozdrawiam
 

VueL

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2002
Posty
104
Witam!
Weź naduś prawym przyciskiem myszy na dysk C i kliknij formatuj.
eeee... opowiadaaasz... i to zadziala??
(a debiana to on raczej nie wgra a co dopiero linux'a )
taa... to faktycznie jest problem... skoro linuksa nie zainstaluje to watpie by poradzil sobie z linuksem...
MAM TEN PROGRAMIK DO NISZCZENIA NIEPOWOŁANYCH RZECZY TYLKO MAM PROBLEM BO NIEKUMAM JEDNEJ KWESTII WYSWIETLA MI SIĘ LISTA RZECZY KTÓRE SĄ PODEJRZANE A NIE WIEM KTÓRE USUNĄĆ BO BOJĘ SIĘ ŻE PÓZNIEJ NIE BĘDĘ MÓGŁ SOBIE PORADZIĆ Z NAPRAWĄ SYSTEMU ?
POMOŻECIE ?
BO ZIELONY JESTEM
wydaje mi sie ze on wyswietla tylko tych podejrzanych na ktorych ma dowody... wiec napewno nie zaszkodzi jak ich usuniesz, o pliki sie nie boj... gorzej z wpisami do rejestru... ale hmm... NIE MA ZYSKU BEZ RYZYKA
<
niee... nic nie powinno sie stac...

Albo sciagnij to:
http://komputerswiat.pl/include/download/d...ytkowe/AD-AWARE
>Wszyscy go chwala wiec pewnie jest dobry...

Pozdr0![/quote]
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Taak trzeba częściej kożystać z edit posta.
No po prostu sytuacja LOL.
smile.gif

P.S I tak nie wgrasz linux"a :twisted:
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Zainstalować zainstaluje ale nie ma co mówić o poprawnym skonfigurowaniu, nie mówiąc już o wygodnym użytkowaniu :twisted:
A jak będzie miał szczęście nie pokasuje sobie wszelkich danych z dysku :twisted:
 
Do góry Bottom