HOIC kilka pytan

Magore

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2012
Posty
5
Czesc. Zainteresował mnie program HOIC. Bez problemu wywaliłem na kilkanascie minut kilka stron szkół i parafii zaledwie 2 komputerami, ale jedna rzecz mnie cały czas irytuje.. ;/ Po rozpoczęciu ataku program działa normalnie przez kilka sek a potem sie zwiesza, atak trwa dalej ale program jest "zwieszony" ;/Da sie cos z tym zrobić? ;(
A i druga rzecz. Czy wpisanie w jednym oknie programu kilka razy tego samego adresu ma jakies znaczenie? I czy odpalenie go wiele razy na raz coś daję? ( jak dosowalem to odpalałem 3szt/na 1komputer, ale nie wiem czy mialo to sens ^^) I czy da sie jakoś "szybko" zwiekszyc wartosc THREDS? Bo klikanie + po kilka set razy jest trochę męczące;/
 

_PTU_

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2012
Posty
11
Bez problemu wywaliłem na kilkanascie minut kilka stron szkół i parafii zaledwie 2 komputerami
Nie wiem czy wiesz, ale tylko ty widzisz, że strona jest zawieszona ponieważ twoje łącze jest na tyle obciążone, że nie jest w stanie jej załadować.
Co do programu to zawiesza się on ponieważ dajesz za dużą wartość THREADS.
 

Magore

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2012
Posty
5
Nie wiem czy wiesz, ale tylko ty widzisz, że strona jest zawieszona ponieważ twoje łącze jest na tyle obciążone, że nie jest w stanie jej załadować.
Co do programu to zawiesza się on ponieważ dajesz za dużą wartość THREADS.
Hehe i tu sie mylisz. Inne strony dzialaja bez problemu na tym i na drugim komputerze, tylko atakowana nie dziala ;p A poza tym poprosiłem kolege, żeby u siebie sprawdził czy te strony działają. I nie działały ;) Nie jestem aż tak nieogarnięty, żeby nie zauważać, że tylko u mnie się strona zawiesza xD
Jak nie wierzysz, ze 1 komp wystarczy na atak dos na słabą szkolna stronę to sam sprawdz, też myślałem, że to niemożliwe.
A co do wartości THREADS to jaka mniej więcej powinna być?
 
Do góry Bottom