hotspot

iskander

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2012
Posty
3
Mam problem!Mam darmowego gminnego hotspota!Co 0,5h rozłącza mnie!Musze woisać tylko login!
Można to w jakiś sposób obejść! Jeśli jakieś informację będą potrzebne proszę pisać!!!
Z góry dziękuję!!!!
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Tak, dało by radę napisać program który by co półgodzinny nawiązywał nowe połączenie z siecią bezprzewodową.
 

iskander

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2012
Posty
3
Tak, dało by radę napisać program który by co półgodzinny nawiązywał nowe połączenie z siecią bezprzewodową.

Tylko ja lewy troszkę jestem z pisania programów(z resztą z całą informatyką również!) można było by mi to ułatwić?
A dało by się to obejść przez serwer?Widziałem gdzieś na necie programy by hakowć serwer tylko one chodzą na linuksie, a te co na win nie są obsługiwane przez mój wiekowy komp.
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Co to jest ten Hot Sptot jak to działa i skąd można to wziąć :) proszę o odpowiedź i pomoc ;) z góry dziękuję ;)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
HotSpot to miejsce gdzie masz WiFi za darmo, np. w MC Donalds'ie albo w rynku.
 

mab0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2012
Posty
3
Hotspoty są instalowane najczęściej w hotelach, restauracjach, lotniskach, dworcach, uczelniach, centrach handlowych, centrach miast i innych miejscach publicznych (np. parkach). Umożliwiają one posiadaczom komputerów przenośnych (laptopów), a także palmtopów, telefonów komórkowych i innych urządzeń (np. odbiorników GPS) wyposażonych w bezprzewodową kartę sieciową standardu 802.11 podłączenie się i dostęp do Internetu.
 

cyber_pl

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2009
Posty
187
Polecenia linii poleceń systemu windows.

Aby wyłączyć interfejs sieci bezprzewodowej:

netsh interface set interface name="Połączenie sieci bezprzewodowej" admin=DISABLED

Aby włączyć interfejs sieci bezprzewodowej:

netsh interface set interface name="Połączenie sieci bezprzewodowej" admin=ENABLED

Można to zapętlić w programie aby co jakiś czas wykonywał te sekwencje.

System zaraz po uruchomieniu interfejsu sieciowego konfiguruje na nowo jego ustawienia, a więc dla routera wygląda to tak jakby się połączyć na nowo.

Warto dodać, aby wykonać te polecenia trzeba mieć uprawnienia administratora systemu.
 
Do góry Bottom