HTC Cha Cha blokada telefonu.

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Witam, bez owijania w bawełne przejde do rzeczy. Kolezanka ma wymieniony w temacie telefon z ustawioną blokadą ekranu (pojawia sie 9 kropeczek i trzeba je odpowiednio polaczyc zeby odblokowac) pewnien debilny kolega tak dlugo wpisywal zle gest ze telefon zablokowal sie i wola haslo do Gmaila (sic!) z ktorym jest powiązany. Z racji ze kolezanka ma telefon juz jakis czas nie ma pojecia na jakie konto zarejestrowala telefon a tym bardziej jakie jest do niego haslo (probowala pare ktore zna, ale tel. odrzuca) Stąd pytanie, spotkaliscie sie kiedys z podobnym problemem? Wiem ze do iPhona mozna zlamac haselko po podlaczeniu do komputera. Mam mozliwosc podlaczenia HTC do kompa lecz komputer go w ogole nie wykrywa odkąd jest zablokowany. (Mniemam ze potrzebny jest tutaj jakis specjalny soft) Jako ze nigdy nie korzystalem z Androida nie bardzo wiem co pobrac a google zwraca dosc malo wyników ;/ Wyjecie baterii nie pomaga.

Z gory dzieki za sugestie
Pzdr
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Dało rade, szkoda ze nie miała skopiowanych kontaktow na SIM i wszystkie polecialy, ale to juz jej wina :) Temat do zamkniecia.

Pzdr
 

rekahh

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
37
Są 3 sposoby na odblokowanie zablokowanej blokady ekranu androida gdy zakropkowana :] jak to nazwałeś. Ale jeśli już rozwiązałes problem formatem to nie ma sensu chyba aby dalej pisał. W razie gdyby ktos miał taki problem pisać, podam odp.
 

edzia1024

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2013
Posty
2
Mam taki sam problem mógłbys mi podać te rzeczy które można zrobić zeby go odblokować
 
Do góry Bottom