Http problem :P

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Witam potrzebuje pomocy, a mianowicie:

Chce zrobic cos takiego
smile.gif
mam prosta stronke zaluzmy na www.stronka.pl/index.html i teraz tam jest jakis tam tekst. Teraz tworze plik *.txt i umieszczam go na servie zaluzmy www.tekst.pl/lala.txt. I teraz chce zeby ten takst zawarty w pliku lala.txt pojawl sie gdzies na stronie www.stronka.pl/index.html, i teraz jest pytanie jak ?
<



Pozdrawiam

DJBOSS666
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
Originally posted by wgnr27
NAPISZ DOKŁADNIEJ O CO CI CHODZI!

(A POZATYM W TAKICH RADACH JAK HTML OD TEGO JEST WYSZUKIWARKA

wgnr27 i po h?ja ci takie glupie posty ? djboss wyraznie napisal o co mu chodzi a ty wazniaka zgrywasz, a i jeczsze jedno jak taki madry jestes to sam szperaj w google bo zeby cos takiego znalesc to cza miec szczescie albo szukac tygodnie na necie
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
wgnr27 mnie tez takie posty wkurzaja :/ i widze ze masz kartke
<
moga byc nastepne jak niewylaczysz "Caps Lock-a"
<
nieodemnie to zalezy
<
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
uch jak mozna nie rozumiec o co mi chodzi :/ chodzi mi o to ze jakis tekst z pliku lala.txt z innego servera ma sie pojawic na mojej stronie. Czyli tak jak gdyby cala strona i oprawa graficzna zgrywala sie z pliku index.html a tekst z pliku txt znajdujacego sie na innym servie o to mi chodzi.

PS: Jak taki madry i wiesz ze mozna to na gogle znalesc to znajdz jak nie wiesz czego szukasz. Jak nie wiesz nie odzywaj sie prosta zasada, nie twierdze ze odpowiedzi na moje pytanie nie ma w gogle.pl jednak nie wiem co szukac, poprostu jak by mi ktos dal jakis punkt zaczepu to po nitce doszedl bym do sedna sprawy. Bo jak narazie jedyna podpowiedzia jest "komendy html" a wszytskich werowac mi sie nie chce"

PS2: Nie pisz duzymi literami, jako ze duze litery wsrod internautow sa postrzegane jako krzyczenie, i wcale nie wyglada to estetycznie.

PS3: Po co robic strone ktorej jedyny cel to przekierowanie na gogle.pl ja uwarzam taka strone za smiecenie internetu.

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
nie wiem moge sie mylic ale sprobuj na google.pl
cos w tym stylu :przekierowania tekstowe html
juz sprawdzalem jest duzo linkow do przekierowania stron itp..
ale wydaje mi sie ze cos powinno byc

p.s pozniej bede mial czas to sproboje poszukac dokladniej
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
hym no dobra jak narazie przejzalem to to sa ramki :/ i sie tworzy ramka mi na stronie :/ hym pokombinuje jeszcze troszku
<
zobaczymy jak mi wyjdzie
<




Pozdrawiam

DJBOSS666
 
Do góry Bottom