Informacje od numeru GG

H4jt

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2010
Posty
19
Witam ,otóż mam problem muszę dowiedzieć się jak najwięcej o pewnej osobie. Mam tylko jego 2numery Gadu-Gadu. Mam kilka pytań... Czy da się na podstawie numeru GG rozpoznać tożsamość piszącego? Czy w jakiś sposób mogę dowiedzieć się o jego email? Najbardziej mi chodzi o wyodrębnienie jego IP...

//edit

Drobna pomyłka temat miał być w dziale Komunikatory...
 
Ostatnia edycja:

linc0ln.dll

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2010
Posty
45
Witam ,otóż mam problem muszę dowiedzieć się jak najwięcej o pewnej osobie. Mam tylko jego 2numery Gadu-Gadu. Mam kilka pytań... Czy da się na podstawie numeru GG rozpoznać tożsamość piszącego? Czy w jakiś sposób mogę dowiedzieć się o jego email? Najbardziej mi chodzi o wyodrębnienie jego IP...

//edit

Drobna pomyłka temat miał być w dziale Komunikatory...
1.Co ci po Ip? Jak ten ktoś pewnie ma zmienne...
2.Zobacz info w kontaktach, jeżeli ma starą wersje klienta gg widać jego ip.
3.Podał byś te numery.
 
Ostatnia edycja:

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Jedyne co Ci może pomóc to socjotechnika, ewentualnie nakłonienie do dodania do kontaktów i kliknięcie na skrót z tnij.org, wszystkie podpięte pod jakieś konto mają historię odwiedzin wraz z IP...Widziałem też portal w tym się specjalizujący, ale za cholerę nie mogę przypomnieć nazwy.
PS.możesz też odwołać się do teleadresowej bazy danych polaków - tj.zrób sobie aktualną kopię listy GG, usuń wszystko oprócz tych dwóch numerów,taką listę wyeksportuj i wrzuć na NK,przy łucie szczęścia dostaniesz profile.
PS2.Jak to jest Tobie naprawdę potrzebne, nawet u znajomego zrób czystą stronę(coś na tyle nudnego żeby innym osobom tego nie polecić) ale skutecznie nakłoń aby ktoś z tego numeru wszedł, wystarczy tylko żeby zapisywało wraz z datą remote_addr do pliku(php do napisania...w 3 minuty?).
 

H4jt

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2010
Posty
19
Dziękuje ,dobry pomysł z tym linkiem zrobiłem tak utworzyłem konto na darmowym hostingu www , wysłałem pliki PHP które samemu zrobiłem. Pozostaje tylko ,aby ta osoba kliknęła w link. A tak wgl. mój plik działa następująco ktoś wchodzi na stronę i mi jego IP sie zapisuje w notatniku :)

//nie cytuj w całości postu który jest bezpośrednio nad twoim...

Myślałem ,że tak można bo linc0ln.dll zrobił to samo i nie było notki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom