Instalacja Debiana

Mat-eeX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
31
Witam! Chcialbym zapytac czy da rade jakos zainstalowac debiana [system podstawowy bez x-ow spod ubuntu przez ssh -.-]
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Zainteresuj się wersją net-install.
Nie używam linuksa, ale tak, da się w ten sposób zainstalować.
 

Mat-eeX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
31
lol nie w systemie ktory chce zainstalowac, tylko w systemie ktory mam juz zainstalowany a system zainstalowany mam - ubuntu ;D 7.10 i chce spod tego ubuntu zainstalowac debiana czaisz?
<
przez ssh | netinstall nie wchodzi w gre, dodam ze na HDD zostało mi 4 GB ;P kto by sie podjął tej instalacji niech napisze do mnie na gg
<
moze byc debian lub gentoo albo slack ale bez x-ow
 

kserkses

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
13
czyli masz obecnie jakiegoś linuksa i w jego miejsce chcesz zainstalowac za pomocą SSH debiajna? zgubiłem watek i nie kumam
 

Mat-eeX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
31
Tak, tym linuxem ktory mam juz zainstalowany jest Ubuntu 7.10 z dostepem do sieci, i teraz szukam osoby ktora by mi zainstalowala poprzez ssh na tym ubuntu debiana czy tam slacka albo gentoo czaisz?
<
 

kserkses

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
13
ale jak chcesz odpalić SSH nie mając uruchomionego systemu tylko instalator?
Możesz się bawić w podmianę plików Ubuntu na Debiana "na żywca",ale na 90% zawalisz sprawę skoro nie dasz rady zainstalować debiliana
 

Mat-eeX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
31
buhahahha, ziom nie mozesz tego zrozumiec ze mam juz zainstalowane ubuntu z zainstalowanym ssh i dostepem do internetu?
<
 

Mat-eeX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
31
tera tylko trza jakos debiana zainstaloawc czy inna distro bez x-ow spod tego wlasnie ubuntu -.-
 
Do góry Bottom