Instalacja nieznanej karty dźwiękowej

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Elo.
Pisze prawię, że w akcie desperacji, albowiem jestem obecnie u rodziny na wakacjach (
smile.gif
) i reinstalnąłem system, wszystko pięknie, ładnie, wszystie sterwniki od licznych sprzętów gites, oprócz karty dźwiękowej, albowiem, system nie wyszukuje sterowników do niej nawet w necie, a płyty nie ma, co najlepsze - nie mogę nawet własnoręcznie poszukać, ponieważ w evereście, dxdiag ani CPU-Z nie ma info ani o płycie głównej ani o karcie dźwiękowej. jedyne co się wyświetla to:
płyta główna: (everest)
Kod:
ID płyty głównej    06/23/2006-C51GM-M-6A61HE1BC-00
karta dźwiękowa: (everest multimedia>dziwek PCI)
Kod:
Kontroler multimediów audio [NoDB]    PCI
widzi ktoś na to jakieś rozwiązanie?
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Jest jakiś soft na znalezienie sterowników xddd
Driver Magician 3.27 jak instalowałem speed xp to nie musiałem instalować sterów do karty dzwiękowej

Niewiem czy podziała w co wątpie ale spróbuj
<

Pozdro

P.S Literówkę zrobiłeś
<
"sterwniki" ^^
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
kicha, nie wykrywa nawet tej karty ;/

btw, z tego co widze to jet to proram do robienia backupu sterowników, a ja ich właśnie potrzebuje ;/
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
AIDA tez nic nie pokazuje, tak jakby jej w ogóle nie było ;/ teraz szukam sterów do płyty głównej, albo info o zintegrowanej dźwiękówce, ale niczego nie mogę znależć ;/
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
ok, doszedłem niczym szerlok holms do tego, że do tego modelu jest zintegrowana dźwiękówka Realtek ALC655 teraz szukam sterów od niej ;/ sęk w tym że wszystkie downlodu dead ;/
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
no właśnie niby coś od nich ściągam tylko prędkośc serwera mają przerażającą ^^ temat nie skończony bonie wiem czy się zainstalują, jak ściągne, dam znać
<



edit// OK, wszystko gitara ^^ działa wszystko ok. Tasmanek, wielkie dzięki za pomoc
<
 

jurgensen

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 14, 2006
Posty
678
Tak na marginesie, zawsze w managerze urządzeń przy nierozpoznanym urządzeniu można odczytać ID producenta i produktu i rozpoznać go np. tutaj
 
Do góry Bottom