instalacja trojana przez stronę www

zzz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2002
Posty
10
Mam pytanie ,bo gdzieś kiedyś słyszałem że jest możliwość zainstalowania na kompie ofiary serwera (trojana) gdy ten wejdzie na odpowiednio spreparowaną stronę . Czy może wiecie jakie komendy - polecenia itd. i wogóle co trzeba i jak zrobić by po wejściu na stronę www zainstalował się trojan na kompie ofiary ? Bardzo mi na tym zależy .

[email protected]
 

malin

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2003
Posty
17
Ja zrobilem sobie strone i elegancko dziala pisze ze sie strona laduje i jak sie chwile poczeka to sie ma juz serverek NetBusa na dysku. Zreszta tak dziala co 2 strona (auto cenzura) ktora wrzuca na dysk te programiki smieszne do laczenia sie z 0-700 a jak chccie to moja strona gdzie po pewnym czasie dostajesz serverek netbusa na dysk www.graj.glt.pl
<
 

dadowiec

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2003
Posty
30
czy mogl by mi ktos wyjasnic jak moge szybko łatwo i elegancko zrobic stronke (moze byc pusta:))) ) ktora zainstaluje automatycznie serverek keyloggera,trojana.........?
 

SZoPer

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2003
Posty
36
Originally posted by malin
Ja zrobilem sobie strone i elegancko dziala pisze ze sie strona laduje i jak sie chwile poczeka to sie ma juz serverek NetBusa na dysku. Zreszta tak dziala co 2 strona (auto cenzura) ktora wrzuca na dysk te programiki smieszne do laczenia sie z 0-700 a jak chccie to moja strona gdzie po pewnym czasie dostajesz serverek netbusa na dysk www.graj.glt.pl
<
jesli powylaczales sobie wszystkie zabezpieczenia, to moze i Ci sie odpala ten serwerek, ale u mnie wyskakuje to, co zwykle w takich sytuacjach... ;-)
 

loco

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2003
Posty
6
Mi wyskakuje komunikat 'Obecne ustawienia zabezpieczen uniemozliwiaja uruchamianie formantow ActiveX[...]". A w zrodle strony nie widze nic oprocz linku do tego obrazka loading? Gdzie jest wiec ten serverek trojana ?
 
Do góry Bottom