instrukcja obsługi caina

Status
Zamknięty.

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
wiatam. Czy mógłby ktoś mi objaśnic jak mógłbym za pomocą caina rozszyfrowac hasło administratora na swoim kompie, zakłądając że mam dostęp do konta użytkownika? Nie zapomniałem hasła admina ani nic podobnego, ale chciałbym się nauczyć (najpierw na swoim kompie) obsługi caina. Szukałem na forum i tym bardziej w google i nie znalazłem żadnej instrukcji do tego programu, a myślę że takowa by się przydała. Proszę o pomoc.
 
K

Khalt

Gość
Instrukcji (przynajmniej tak mi się zdaję) raczej nigdzie nie znajdziesz. Jak dla mnie to używanie tego programu jest instynktowne i istnieje na prawdę małe prawdopodobieństwo, że przy znajomości angielskiego i odrobiny terminologii, zgubienia się w aplikacji. Ucz się obsługi na własnych błędach ^^.
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
to jak wiesz to powiedz, anrazie to mi się udało mi się uruchomic skaner w cainie, ale jescze nie doszłem do czego on służy i jak z niego korzystac.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
dzięki. NIe przyszło mi do głowy żeby szukać angielskiej wersji. (auto cenzura) program. Już wiem jak łamac nim hasło. Jescze raz dzięki
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom