IP przez GG

PreKwu$

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2005
Posty
25
gg

W najnowszym gg masz taka funkcije jak srpwdzić przez gg ;] Klikasz prawym na kontakt bierzesz informacjie i tam masz Ip a w starszych wersjach mozna użyć powerGG.
Pozdrawiam
 

Ś[viru$]

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2005
Posty
3
Re: gg

Originally posted by PreKwu$
W najnowszym gg masz taka funkcije jak srpwdzić przez gg ;] Klikasz prawym na kontakt bierzesz informacjie i tam masz Ip a w starszych wersjach mozna użyć powerGG.
Pozdrawiam

Tylko ze jak ktoś ma dynamiczne Ip - to nic ci to nie da , za kazdym razem pokaze ci inny nr IP - Najlepiej pisz z kimś na maila - tam jest pewniejszy sposob sprawdzenia IP !
 

impulsywny8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2005
Posty
4
nic z tego... próbowąłem power project..i na inwigilatorze nie wyswetlało mi IP... jak ktos był ukryty... tylko jego status.. ale jak z kumplem sprawdziłem t i to nie zawsze prawdziwe... a o mailu to wiem.. tylko michodziło o gg tak z ciekawosci.. w gg 7.0 Ip mozna zobaczyc tylko jak ktos jesd dostepny badz ma status zaraz wracam.... pozdro i dzieki
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Jeśli ktoś jest niedostępny / niewidoczny to IP nieda się wtedy sprawdzić.
 

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
mozesz skorzystac z tej strony wystarczy ze na nia wejdzie tylko musisz zrobic ustawienie przerkierowania no i tyle wejdz i zobaczysz
<

http://www.uw-team.org/catcher.php
 

impulsywny8

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2005
Posty
4
dzięki ludzie

[ Dodano: 21-11-2005, 10:16 ]
ta stronka dział tylko ze w sieci za natem chyba nie... nie mam 100% pewnosci ze ktos kliknął w linka jak wysłąem na gg ale chyba raczej nie działa... hm.... a power project to jest dziwny program.. gadam z kims na gg a w inwigilacji widze z ejest niedostepny... jak to mozliwe???
 

pnx

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2005
Posty
3
Wprawdzie nie da się sprawdzić czyjegoś ip, jeżeli ta osoba nie ma Cię na liście kontaków, ale jest exploit, który sprawdza czy dany user jest ukryty czy po prostu offline. Tu masz link . Potem wystaczy mały social, żeby osoba dodała Cię na swoją liste. pzdr
 
Do góry Bottom