IP Serwera

michalsk8

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
42
Witam wszystkich!
Otóż mam następujące pytanie. Chciałbym sie włamać na strone swojej szkoly. Mam IP serwera login tez. Jednak jest problem w hasłem :nauka: . Proszę o pomoc jak wyciągnąć hasło, jak je obejść, lub tez jak je po prostu złamać. Nie wiem czy dobrze to ująłem. W każdym razie napewno wiecie o co chodzi. z góry dziekuje za wszelakiego rodziaju pomoc. Pozdrawiam!
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
Musisz sprawdzic na jakim skrypcie stoi strona czy jest on podatny na SQL,XSS itp No a jezeli dajmy na to jest on podatny na SQL to juz polowa sukcesu i mozesz wtedy wyciagnac sobie haslo w md5
 

Raider_

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2008
Posty
19
Podaj adres strony jesli mozna;] jezeli jestes amatorem to nie radze...
Dead masz racje ale tylko w tedy gdy sql nie jest odpowiednio zabezpiecznoy,
a haslo nie konieczne musi byc shaszowane
smile.gif


pozdro piraci ;D
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Dead
Musisz sprawdzic na jakim skrypcie stoi strona czy jest on podatny na SQL,XSS itp No a jezeli dajmy na to jest on podatny na SQL to juz polowa sukcesu i mozesz wtedy wyciagnac sobie haslo w md5

Dlaczego w md5 ? Moze wyciagnac haslo nawet nie zahashowane ,wszystko zalezy od zastosowanych przez programiste zabezpieczen.
 

Uther92

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 12, 2006
Posty
6
Kod:
OSTATNIA AKTUALIZACJA dnia 04-06-2005

przy pomocy programu CS Pajączek 2000 PRO V4.7.2
Teraz pomyślmy, jakie to coś może mieć zabezpieczenia
smile.gif

Tak BTW po co chcesz się włamać na tą stronę ?
 
K

KangurX

Gość
Originally posted by likoms
Lol tą strone chyba w paincei robili

to jest magia "Front Pejdża" a nie painta ;], a po drugie to strona nie stoi na sql
smile.gif
to jest zwyczajny html, sprobuj z haslami systemowymi do admina takimi jak: ZAQ12WSXX czy jakie tam maja.
 

RaZoReq

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2008
Posty
6
Siemanko!
Ja też chciał bym się włamać na strone szkoły
smile.gif

Jak by co to
I mam kilka pytań : jak by to zrobić żeby im tak namieszać żeby zrezygnowali ze stronki (tzn powywalać itd.)
I jak zrobić Hide ip
<
 
Do góry Bottom