IP & Sony Vegas

Unizet

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2011
Posty
9
Witam.

Może to nie odpowiedni dział a może nawet forum, ale nie wiem gdzie się z tym zwrócić.

Pytania :

1. Szukam programu do pingowania IP, tj. łącza 2 osobie tak aby odłączyć jej internet

2. Szukam linka do SonyVegas11 na windows xp ...

Dziękuje :) .
 

airsoftek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2011
Posty
43
Pamiętam jak szukałem dziewczyny, poszukaj na google, ja tam znalazłem...
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
racja ;]
1. Ty nie zapingujesz nikogo zapomnij no chyba że masz tak ze 30 kompów z osobnym netem ;]1
2. tnttorrent.info || darkwarez.pl
3. G00GLE *****!
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam.
Szukam programu do pingowania IP
Do pingowania nie jest ci potrzebny żaden zewnętrzny program wystarczy amplikacja windowsowa "wiersz poleceń" pingujesz poprzez wpisanie komendy: ping (adres IP) możesz jeszcze po dwukropku ":" dodać port jaki chcesz pingować np: komenda: ping 23.23.34.212:23 lub ping 23.23.34.212

Jeśli chodzi o:
tak aby odłączyć jej internet
Napiszę ci ten sposób ale od razu mówie jest on nierealny dla przeciętnego śmiertelnika i nie zadawaj pytania w stylu: Jak to zrobić?
- włam się na główny serwer dostawcy internetu, odnajdz na serwerze dane abonamenta zmień mu dane logowania do sieci lub usuń go z bazy danych przed rozłączeniem się z serwerem usuń logi (czyli zatrzyj ślady swej działalności)... po tym procesie napewno odłączysz mu neta na amen :)
Jeśli coś takiego uczynisz będziesz leprzy niż Hudini :) Niechaj moc będzie z toba...

2. Szukam linka do SonyVegas11 na windows xp ...

http://dobreprogramy.pl/Sony-Vegas-Pro,Program,Windows,13037.html

Jeśli posszukujesz pełnej wersji programu ściągnij z chomikuj.pl Sony vegas 11 wraz z crackiem lub z jakieś strony z torrentami

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom