Ip

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
Witam
gdy ściągam z rapideshare to po kazdym sciagnieciu pliku musze zrobic restrt liveboxa aby zmienilo mi ip na inne gdyz jest blokada na jakis czas, i mam pytanie czy da sie zmienic ip podczas sciagania bez rozlaczania polaczenia?? gdyz chcialbym sciagac pare rzeczy na raz gdyz nie zawsze moge byc co 15 min przy kompie
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by TripleX
Na rapideshare wznawianie (chyba) jest niemożliwe.
Dokładnie, jest możliwość jedynie ściągania przez programy wspomagające ściąganie ale trzeba mieć konto premium na rapidshare.
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Witam
nie mogę znaleźć odpowiadającemu mi na pytanie tematu więc pozwolicie ze napisze tu. Chciałbym się spytać czy mając podane same IP (ip jest wzięty z gg) da się w jakiś sposób wysłać na ten komputer Trojana?? (może w taki sposób dowiem się więcej o osobie która do mnie pisze )
 

Tom87

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2007
Posty
53
Originally posted by DavidoRoz
Witam
nie mogę znaleźć odpowiadającemu mi na pytanie tematu więc pozwolicie ze napisze tu. Chciałbym się spytać czy mając podane same IP (ip jest wzięty z gg) da się w jakiś sposób wysłać na ten komputer Trojana?? (może w taki sposób dowiem się więcej o osobie która do mnie pisze )


Nie da sie.To nie takie proste.
 

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
Co do rapidshare... Nie da się stopować i wznawiać ściągania jeżeli się nie ma konta premium. Możesz spróbować RapGetem to może Ci się uda.

Pozdro
smile.gif
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Originally posted by DavidoRoz
itam
nie mogę znaleźć odpowiadającemu mi na pytanie tematu więc pozwolicie ze napisze tu. Chciałbym się spytać czy mając podane same IP (ip jest wzięty z gg) da się w jakiś sposób wysłać na ten komputer Trojana?? (może w taki sposób dowiem się więcej o osobie która do mnie pisze )

Było 54561561 takich tematow i wkazdym ta sama opowiedz nie
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
A jakiś inny sposób tylko odpada wysyłanie trojana (wszystko to co ofiara musi akceptować żeby wysłać)??
 
Do góry Bottom