IP....

R

RoC

Gość
z blizej znanych tylko mi powodow chcialbym byc nierozpoznawalny przez adminow pewnego miejsca.. (niewazne jakiego...sorx) ale oni maja wglad na numer IP.
moje pytanie:
czy poza zmiana ostatniej cyferki znacie jakies programy do maskowania IP`a lub zmieniania go na calkiem inny?

z gory tnx...
RoC
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
z blizej znanych tylko mi powodow chcialbym byc nierozpoznawalny przez adminow pewnego miejsca.. (niewazne jakiego...sorx) ale oni maja wglad na numer IP.
moje pytanie:
czy poza zmiana ostatniej cyferki znacie jakies programy do maskowania IP`a lub zmieniania go na calkiem inny?

z gory tnx...
RoC[/b]


lacz sie przez proxy, i bedziesz mial wtedy inne IP
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
wlanie

<div class='quotetop'>CYTAT
z blizej znanych tylko mi powodow chcialbym byc nierozpoznawalny przez adminow pewnego miejsca.. (niewazne jakiego...sorx) ale oni maja wglad na numer IP.
moje pytanie:
czy poza zmiana ostatniej cyferki znacie jakies programy do maskowania IP`a lub zmieniania go na calkiem inny?

z gory tnx...
RoC[/b]


lacz sie przez proxy, i bedziesz mial wtedy inne IP


[/b][/quote]


tak jak wyzej to w twoim przypadku proxy jest najbardziej odpowienie - ewentualnie mozesz probowac tunelowania przez jaikis komp ale to juz cos wyzszego
smile.gif
i jak ci sie uda to tez moze przyniesc skutek
smile.gif
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
witam

tak, jak ci pchelka napisal to tak zrob. dodam tyle ze proxy jest bardzo czesto dziurawe i trzeba sie troche nameczyc zanim je znajdziesz... mozesz poszukac na:
www.multiproxy.org

koniec
 
R

RoC

Gość
dzieki ale..

dzieki za odpowiedzi [nawet sie nie spodziewalem tylu] udalo mi sie polaczyc przez proxy.. przez chwile nawet myslalem ze uda mi sie chwile spokojnie pobyc na gierkach.wp.pl ale okazalo sie inaczej. wp przy sciaganiu gier na dysk generuje "jakis" swoj numer [zwany compid.. Computer Ident.].. zapisany w "jakims" pliq.. po tym mozna zawsze mnie rozpoznac nawet przez proxy chyba ze.... znajde ten konkretny plik i usune go- ale jakos nie mam pomyslu jak go znalezc.. wie ktos moze?

RoC
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
dzieki za odpowiedzi [nawet sie nie spodziewalem tylu] udalo mi sie polaczyc przez proxy.. przez chwile nawet myslalem ze uda mi sie chwile spokojnie pobyc na gierkach.wp.pl ale okazalo sie inaczej. wp przy sciaganiu gier na dysk generuje "jakis" swoj numer [zwany compid.. Computer Ident.].. zapisany w "jakims" pliq.. po tym mozna zawsze mnie rozpoznac nawet przez proxy chyba ze.... znajde ten konkretny plik i usune go- ale jakos nie mam pomyslu jak go znalezc.. wie ktos moze?

RoC[/b]

Wiec pierwsza sprawa to czysc cookies, a druga to musisz zmienic nazwe kompa...
 
Do góry Bottom