IRC

D

dacek

Gość
Da sie wejsc na knal na ktorym mam bana zna ktos jakis sposob moze proxy da to cos????
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Da sie wejsc na knal na ktorym mam bana zna ktos jakis sposob moze proxy da to cos????[/b]

jak masz zmienne IP to weidziesz bez problemu. proxy pomoze. weidz na jakis server bnc a stamtad na server irc i na channel ! albo z shella weidz.

--==a5a==--
 
D

dacek

Gość
hmmm

spoko ale shele sa platne a co do tego drugiego zna ktos jakis program do proxy i wytlumacz jasniej z tym serverem BNC??????????
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
spoko ale shele sa platne a co do tego drugiego zna ktos jakis program do proxy i wytlumacz jasniej z tym serverem BNC??????????[/b]

dalbym ci adres do mnie na bnc ale cie nieznam
smile.gif
o bnc dla winshita ( winbnc) poczytasz na http://fa-team.org/portal/modules.php?op=m...id=6&page=1

--==a5a==--
 
Z

zata

Gość
Kiedys w jednym faQu przeczytałem ze niktóre pokoje banuja tylko IP lub tylko host a tak sie sklada ze jest serwer który udostepnia tylko twój Ip ale nie udostepnia host to chyba irc.fu-berlin.de. To był stary faq nie wiem czy to dziala ale najpierw najlepiej sprawdz (zapomnialem komendy) kto jest zbanmowany na danym pokoju i zobaczysz czy jest tam IP czy host czy obydwa.
 
D

dacek

Gość
Dobra ale jak mam przejsc z tego twego serva co puszca tylko ip na ircnet.pl tam gdzie jest ten kanal??????
 
Do góry Bottom