Jak byście to zrobili?

ds3

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2006
Posty
2
Mianowicie.. Chcem sprawdzic co tam slychac u mojej Ex. Znam jej strukture neta mianowicie. jest w Multimedi i net udostepnia jej drogi komputer ktory musi byc wlaczony czyli jest chyba za natem. Nieznam jej IP bo zmienia sie czesto a tera niema ona mnie na liscie wiec tu mam kolejny problem. Chcial bym poznac wasza opinie jak by mozna bylo sie wlamac do niej....... a w skrocie......
1. ja mam wlasne IP
2. Ona ma antywira na bank i windowsa XP
3. Nieznam jej ip wiec trzeba je jakos zdobyc tylko jak zrobic to najprosciej
4. Dobry trojan ktorym bym mogl ja zarazic
5. jak najprosciej ja zarazic ??.. przez strone www? czy inne sposoby?? podeslac jej linka ? wyslac na poczte ?

Slucham waszych propozycji
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
Jesli chodzi o IP w momencie ataku to:

-Założ jakiś new numer gg. Podaj się za nieznajomego, wyslesz jej fotke, zobaczy ze przystojny to zacznie z tobą gadać. Wtedy zdobędziesz jej IP. No i sciągnij PowerGG

Dobry trojan:

-GGT, Destruktor, Wspomagacz, i wiele innych:)

Zalezy jakiego ma antivira?
A jak nie chcesz sie męczyć to od czego jest exploit?
smile.gif

Jak najprosciej zaraźić... hmmm. Podaj się za dobrego kolege i przesłać jej plik *exe ???
smile.gif
gra.exe
<
Albo zeby nie podejrzewała archiwum WinRara, rozpakuje go... włączy dopiero plik exe. Przez www też mozesz, są na stronce temat'y o tym jak to się robi
smile.gif
 

ds3

Użytkownik
Dołączył
Luty 20, 2006
Posty
2
wytlumaczcie mi dzialanie exploit... bo ja znam sie tylko na trojanach typu netbus i danton.. i podsylaniu serverow na poczte.. lecz oco chodzi z tymi exploitami i jak bym mogl tym ją tym potraktowac?
 
Do góry Bottom