Jak doładowac konto za Darmo ?

carlos

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2006
Posty
2
Siemka slyszalem gdzies ze ludzie doladowuja sobie konto w komórce kompletnie za FREE ! czy to Prawda !? Jak cos Wiecie to napiszcie jak mozna w Necie dolaowac konto za Darmo !
Z góry T H X !
<
Cya !
 

PiramideX

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2006
Posty
6
xD

Nie stary żle słyszałeś za free rozdają prezerwatywy jeśli chcesz zdążyć to leć do najbliższego komisariatu i ryknij HWDP a dostaniesz cały pakiet ;]
 

gangster_PL

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2006
Posty
7
Bardzo prosto doladowac konto za free mi sie juz to udalo 2 razy ^^ . Kupujesz karte taka jaka masz w sieci zeby wiedziec jakie sa w danym momencie numery i ile ich jest i jak sie zaczynaja a potem kombinujesz sobie
smile.gif
proste nie ? Ja jak trafilem to poswiecilem na kombinowanie pol dnia bo kasy nie mialem a pilnie potrzebowalem ja miec na koncie kom
smile.gif
ale sie oplacilo. Najlepiej kupic jakas karte za 50 zl albo wiecej bo w kazdej karcie inaczej zaczynaja sie cyfry
smile.gif
wiec lepiej trafic wieksza sumke
smile.gif
 

PiramideX

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2006
Posty
6
Fajna bajeczka

Człowieku to jest niemożliwe nie ośmieszaj się pisząc takie coś to nie ma sensu nawet jak ci ktoś uwierzy to tylko na chwile bo zaraz przyjdą Vipy takie jak ja którzy nie lubią bajko pisarstwa ;]
 

PiramideX

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2006
Posty
6
Przypomniałeś mi mojego admina mks ;] ale nie przejmuj się szacuje że twój mózg jest nieco większy od jego ;]
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by gangster_PL
Bardzo prosto doladowac konto za free mi sie juz to udalo 2 razy ^^ . Kupujesz karte taka jaka masz w sieci zeby wiedziec jakie sa w danym momencie numery i ile ich jest i jak sie zaczynaja a potem kombinujesz sobie
smile.gif
proste nie ? Ja jak trafilem to poswiecilem na kombinowanie pol dnia bo kasy nie mialem a pilnie potrzebowalem ja miec na koncie kom
smile.gif
ale sie oplacilo. Najlepiej kupic jakas karte za 50 zl albo wiecej bo w kazdej karcie inaczej zaczynaja sie cyfry
smile.gif
wiec lepiej trafic wieksza sumke
smile.gif

Powiem Ci sciema pierwsza klasa. :hahaha: Przynajmniej bys głupot nie pisał.
 

PiramideX

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2006
Posty
6
echhhhhhh

Kornik52 no ba!!! przynajmniej jeden mądry a nie mówiłem mks że przyjdą Vipy i zrobią swoje? :faja:
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Re: echhhhhhh

Originally posted by PiramideX
a nie mówiłem mks że przyjdą Vipy i zrobią swoje? :faja:
napisales, ze Ty jestes vipem... i tylko z tego sie smialem :]
co do IQ. zawsze uwazalem ze mam co najwyzej 007. cud, ze nauczylem sie czytac i pisac. komputer wlacza mi mama, bo sam nie umiem...
 
Do góry Bottom