Jak kogos pingowac

nieznajomy93pl

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
4
Witam od 5 tygodni jestem pingowany przez pewna osobe. Mam jego ip i chcial bym dac mu nauczke i pokazac ze cos potrafie, wtedy moze on da mi spokoj, ping mam taki ze nawet google nie idzie odpalic a co dopiero GG czy fb.... jedynie w nocy internet normalnie dziala....
Uzywalem juz skryptow udp i flood lecz zeby jej uzyc potrzeba nam VPS dosc dobry ktorego niestety nie posiadam. dlatego potrzebuje czegos co bd mogl uzyc z windowsa 7;/
Prosil bym o jakie kolwiek informacje.
 

GaMa

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2012
Posty
1
Jest parę możliwości ale powiem Ci tylko 2 :
1)pobierasz Loic - Low Orbit Ion Cannon i przez to będziesz mógł go pingować .
2)przez cmd dobrze by było żeby mu się tak komputer był przeciążony , otworzyć 10-15 na jednym komputerze cmd a na drugim też taką ilość i wtedy wpisujesz . ping ......... -n 99999 -l 40000
w miejsce ..... wstawiasz jego ip.
-n - liczba prób wysyłania pakietu
-l - waga 1 pakietu w kB . (ja polecam coś około 40000-50000) zależności od komputera , ponieważ nie ma za dużo "limit czasu upłynął" nie sugeruj się tym jak jakieś dzieci nagrywają filmiki na youtube i mówią że na takiej sieci się nie da , na każdej się da tylko trzeba ustawić wagę pakietu wprost proporcjonalnie do możliwości naszego komputera
 

nieznajomy93pl

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
4
dzisiaj musialem zrobic formata, i teraz nie mam tych ip z ktorych bylem pingowany. tzn jestem dalej pingowany i nie wiem jak sie bronic... ani teraz jak wyciagnac ip ktore mnie pinguja bo wireshark cos mi teraz nie pokazuje... albo nie pamietam jak to sie robilo. Naprawde nie wiem co mam robic mam juz od bardzo dlugiego czasu problem z ta osoba.... dzwonilem do mojego privera ale niestety nie pomogli tylko sprawdzili moj komputer...
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Skoro wiesz co to za osoba, to czemu nie zgłosisz tego na policję? To podchodzi pod paragraf, jak Ci się nie chce to chociaż nastrasz.

Ponadto nie możliwym jest, żeby jedna osoba pingując Ciebie przeciążała łącze do tego stopnia, chyba że wykorzystuje do tego kilka(set?) komputerów zainfekowanych jakimś ścierwem.

Możesz użyć jakiegoś routera z filtrem pakietów icmp i je po prostu odrzucać, aczkolwiek wątpię, że ktoś Cię uwala pingiem. I imho chyba trochę mylisz pojęcia.
 

nieznajomy93pl

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
4
Skoro wiesz co to za osoba, to czemu nie zgłosisz tego na policję? To podchodzi pod paragraf, jak Ci się nie chce to chociaż nastrasz.

Ponadto nie możliwym jest, żeby jedna osoba pingując Ciebie przeciążała łącze do tego stopnia, chyba że wykorzystuje do tego kilka(set?) komputerów zainfekowanych jakimś ścierwem.

Możesz użyć jakiegoś routera z filtrem pakietów icmp i je po prostu odrzucać, aczkolwiek wątpię, że ktoś Cię uwala pingiem. I imho chyba trochę mylisz pojęcia.

Kolego to ze zglosze na policje nic nie da, mialem juz kilka firewalli na pc w tym comodo IS, zaden z firewalli nic nie pomogl. moj ping dochodzi do 12 tysieci. w Firewall ustawilem odrzucanie pakietow TCP UDP i ICMP lecz to nic nie pomoglo...
ten problem dalej mam. mowilem tej osobie ze zglosze ja na policje a ona powiedziala ze za to ze chcem ja zglosic to "wyjebie mi calkiem neta"
.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Próbowałem zapingować z konsoli kolege ustalilismy to razem lpo jego ip lecz wyskakuje mi opcja uplynoł linmit czasu ządania czemu wpisuje taka komende w cmd

ping ......... -n 99999 -l 40000 (kropki to jego ip) czemu nic nie moge zdziałac??
Chyba nie myślałeś, że przy użyciu samego pingu z cmd uda Ci się zamrozić system kolegi.
 

nieznajomy93pl

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2013
Posty
4
Wiec powie mi ktos jak moge skutecznie bronic sie przed atakiem dos lub pingowaniem?? zeby nie bylo uzywam win 7...
 
Do góry Bottom