Jak komuś spaprać za karę coś

Devv

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2011
Posty
2
Żeby było jasne.

Moja siostra ma lat trzynaście i osiągnęła szczyty bycia wkurzającą. Nie chodzi mi wcale o to, że się w tym wieku maluje do szkoły, czy jest po prostu niewychowana, krzyczy na każdego etc. Nie chodzi mi o to, że wyrywa mi komputer z kabli w środku pisania pracy magisterskiej.

Nie chciało jej się napisać pracy domowej. Przyszła z miną "jam twój pan", napisz mi pracę. Posarkałam na nią - mamy niedzielę, miala cały weekend, jednego głupiego streszczenia na polski napisać jej się nie chciało? Wzięłam długopis i mrucząc pod nosem coś o leniu zaczęłam rzeczywiście tworzyć. Rzuciła mi książką pod nogi, że jak ja tak mogę. Mamę, która próbowała jej wyjaśnić zwyzywała. Mnie potem od kobiet lekkich obyczajów też. "Ty ka, jak śmiesz" - "No, siostrzyczko, skoro się już przedstawiłaś..."

Anyway. Zamknęła się w pokoju z komórką. Koleżanki ważniejsze niż zapłakana mama (nawet nie mam w tym momencie siły coś powiedzieć - halo, Zuzia źle wychowana. Co to da? Rano powiem). Ale komórkę z przyjemnoscią jej czymś zaspamię.

Pytanie, czym?
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Zamknęła się w pokoju z komórką. Koleżanki ważniejsze niż zapłakana mama
Może nie (nie tylko) komórkę ale też komputer (nawet jeśli wspólny), wgrać keyloggera, poczytać a następnie powysyłać anonimowe listy do koleżanek, że je obgaduje oraz podać najbardziej skryte rzeczy jakie się wyciągnie, coś dopisać od siebie i napisać, że to tylko najłagodniejsze. Wadą pomysłu jest to, że złość może minąć.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
dodoxx6 dobrze pisze, ale ja bym nie wysyłał niczego do koleżanek tylko założył kartotekę. Nazbierał kilka kompromitujących szczegółów i przypadkiem poinformował, że pewne dane mogą ujrzeć światło dzienne.

Dzisiaj młodzież zwraca bardzo dużo uwagi na swoją opinię. To można jednak bardzo łatwo zmienić.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Niezła patologia. Można teoretycznie założyć, że mówisz prawdę.
Według mnie to jest poważny problem i czymś takim powinno się na serio zająć nim będzie za późno, a nie tylko spamować komórkę.

No, chyba że historyjka to fake i chcesz po prostu flooder sms. Niestety, bramki SMS mają ograniczenia (nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze rok/dwa temu było to 10 sms na jeden numer telefonu) więc może być ciężko.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Niezła patologia. Można teoretycznie założyć, że mówisz prawdę.
Według mnie to jest poważny problem i czymś takim powinno się na serio zająć nim będzie za późno, a nie tylko spamować komórkę.

No, chyba że historyjka to fake i chcesz po prostu flooder sms. Niestety, bramki SMS mają ograniczenia (nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze rok/dwa temu było to 10 sms na jeden numer telefonu) więc może być ciężko.


Wiesz, nie żeby coś, ale łatwo o flooder SMS. Parę komponentów, internet, podstawowa wiedza o Delphi / PHP i serwer mailowy odbierający smsy. [np. [email protected]]
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Wiesz, nie żeby coś, ale łatwo o flooder SMS. Parę komponentów, internet, podstawowa wiedza o Delphi / PHP i serwer mailowy odbierający smsy. [np. [email protected]]
Program nigdy nie jest trudno zrobić, przecież można wysłać sms'a nawet emailem. Tyle że limit jest ustalany przez usługodawce, dla Plusa kiedyś to było 10 sms/dzień, bardzo możliwe że teraz jest więcej. Tylko że nowy telefon może przyjąć tysiące smsów bo zapisuje wszystko w pamięci, która często jest ogromna (ja mam np. 8GB... było by to kilkanaście tysięcy SMSów) więc cel raczej osiągnięty by nie został.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Program nigdy nie jest trudno zrobić, przecież można wysłać sms'a nawet emailem. Tyle że limit jest ustalany przez usługodawce, dla Plusa kiedyś to było 10 sms/dzień, bardzo możliwe że teraz jest więcej. Tylko że nowy telefon może przyjąć tysiące smsów bo zapisuje wszystko w pamięci, która często jest ogromna (ja mam np. 8GB... było by to kilkanaście tysięcy SMSów) więc cel raczej osiągnięty by nie został.

10 kont shellowych -
1 email do konta shellowego(1)
Redirect na resztę (9) kont shellowych
Konta odsyłają SMS na telefon

1 SMS = 9 SMS

500 SMS = 1min (mi się tak udało)

500 x 9 = 4500 sms / min

Szybko by poszlo ;)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Czyli wg. ciebie nie ma ograniczeń na dany numer z bramki sms ? ;)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
10 kont shellowych -
1 email do konta shellowego(1)
Redirect na resztę (9) kont shellowych
Konta odsyłają SMS na telefon

1 SMS = 9 SMS

500 SMS = 1min (mi się tak udało)

500 x 9 = 4500 sms / min

Szybko by poszlo ;)
Mnie to też ciekawi tak samo jak Michałka, bo podejrzewam że nic w tej kwestii się nie zmieniło, o ile wiem nie sprawdza z jakiego komputera wysłane są sms a na jaki numer więc na nic shelle. Każdy numer ma ograniczoną ilość smsów które może odebrać (a raczej mogą zostać do niego wysłane) z bramki dziennie i obojętnie ile osób je wysyła z jakich zakątków świata.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Mnie to też ciekawi tak samo jak Michałka, bo podejrzewam że nic w tej kwestii się nie zmieniło, o ile wiem nie sprawdza z jakiego komputera wysłane są sms a na jaki numer więc na nic shelle. Każdy numer ma ograniczoną ilość smsów które może odebrać (a raczej mogą zostać do niego wysłane) z bramki dziennie i obojętnie ile osób je wysyła z jakich zakątków świata.

Dobra,. moj telefon zaspamowałem [pokazało niezałe 700sms dalej nie poszedł :p) więc to chyba działa.

Oprócz tego, jest lepsza metoda, wystarczy wysłać jeden spreparowany SMS. Ale kodu nie podaje ;p
 

NexT:D

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 22, 2011
Posty
9
Sformatuj jej kartę sim i usuń oprogramowanie z telefonu :D , tak żeby nie można było włączyć
 
Do góry Bottom