jak namierzyć numer?

BaryDe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2011
Posty
4
Witam. Mam otóż takie pytanko. Od pewnego czasu, do mojej dziewczyny piszę jakiś natręt.., albo kolega który robi sobie jaja. Są to wiadomości typu "miśiu" "kochanie" itp.. i czasami "zadzwoń" i takie tam. Mam otóż pytanie. Czy jest jakaś szansa namierzenia tego numeru (za darmo) , za pomocą strony internetowej czy jakiegoś programu ?
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Nie. Ale mógłbyś zdobyć jego IP i trojanem włamać mu się na komputer po czym przeglądnąć zdjęcia, dane, etc. na pewno ma na komputerze coś co może zdradzić jego prawdziwą tożsamość.
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Często jak wpiszesz numery telefonu, to ludzie podają numer na facebooku, innych rzeczach i czasem da radę dojść tym tropem
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nie. Ale mógłbyś zdobyć jego IP i trojanem włamać mu się na komputer po czym przeglądnąć zdjęcia, dane, etc. na pewno ma na komputerze coś co może zdradzić jego prawdziwą tożsamość.

Nie uważasz ze zdobycie IP moze byc ździebko problematyczne skoro natręt nawiazuje kontakt tylko przez SMSy?
 

BaryDe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2011
Posty
4
dokładnie on wysyła sms.. chyba że moja dziewczyna by mu podała gg, on jej i jak można złapać jego IP wtedy i wejść na kompa, żeby mieć więcej info, kto to i gdzie mieszka, podjechać tam i powiedzieć mu w 4 oczy, że ma się od niej odwalić? Próbowałem ten numer na google, nic nie wyświetliło.
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Nie uważasz ze zdobycie IP moze byc ździebko problematyczne skoro natręt nawiazuje kontakt tylko przez SMSy?

Czy zadający pytanie napisał o jaki numer chodzi? Czy jest to IP, czy numer tel. a może GG? Nie napisał także czy otrzymuje on te wiadomości na tel. kom., komunikator 'komputerowy', czy też na coś innego.
 

apathedosheu

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2012
Posty
14
kondziu, masz rację w jego wypowiedzi nie było mowy o jaki numer chodzi ale mniejsza o to.

Jeżeli osoba nęka kogoś wiadomościami SMS bo oto tutaj chyba chodzi można skorzystać z naszego prawa i udać się na pobliski komisariat i zgłosić się. Stalking - kara do trzech lat więzienia za uporczywe, złośliwe nękanie.

Chyba, że nie masz szacunku do policji w takim razie zrób tak jak koledzy z forum Ci proponowali. Jeżeli nie wyjdzie zrób tak, żeby dziewczyna umówiła się na randkę, a tak naprawdę zza rogu wyskoczysz ty i nos złamany ;s

PS Nie ma numeru IP bynajmniej ja o takim czymś nie słyszałem, z tego co wiem jest Adres IP.
 
Do góry Bottom