Jak namierzyc kogos po IP

djs-bool

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2006
Posty
2
Jak namierzyć gdzie dany adres IP sie znajduje. Chodzi mi o dokładne namierzenie.
z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
 

killrathi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2006
Posty
117
nie no.... ripe.net to whois kozystajacy z baz a'la nask...
uzyj juz zwyklego tracerta, ew poszukaj visualrouta.

ps. dokladnie to i tak sie nigdy nie dowiesz... chyba ze masz wtyki u providerow i tpsie. mozesz ew. znalezc polozenie bramki lub wezla tpsa...
w ripe.net dostaniesz wpis o wlascicielu domeny, wg ripe.net wlasnie jestem w gdyni... a jest to bzdura bo siedze ok 400km na wschod
 

djs-bool

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2006
Posty
2
nie no.... ripe.net to whois kozystajacy z baz a'la nask...[/b]
informacje whois mnie nie interesuja

uzyj juz zwyklego tracerta, ew poszukaj visualrouta.[/b]
ok dzieki za pomoc
edit: polecenia tracert w cmd to ja od dawna znalem ale chcialem sie dowiedziec czy jest sposob zeby dostac jakies dokladniejsze dane
 

rafcw

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2005
Posty
1
Wystarczą znajomości w neostradzie i masz dane kolesia
smile.gif
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Albo socjotechnika, wysyłasz maila czy innego typu wiadomośc, że "wygrał nagrodę w postaci najnowszej wersji kina domowego ponieważ był 1000000000 odwiedzającym stronę jakąś tam. W celu ustalenia zasad dostarczenia nagrody prosimy o podanie numeru telefonu lub innego sposobu skontaktowania się". Dodajemy(to podnosi wiarygodność), że podatek od darowizn i nagród firma wspaniałomyslnie sama się podejmuje uregulować. Maila należy mieć takiego co przypomina adres firmy. Więcej danych jak potrzebujesz to prosisz miłą koleżankę, aby zadzwoniła na podany numer, podała się jako specjalistka do spraw kontaktu i reklamy, (tekst musi być wcześniej zmyślnie ułożony i zapisany na kartce, głos nie może się łamać, rozmowa formalna ale dość swobodna) i w celu wypenienia obowiązku podatkowego przez firmę potrzebne są dane.
 
Do góry Bottom