Jak odczytać z tego hasło? <plik sam>

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Witajcie!
W ostatnim czasie zdołowany zakazem na kompa postanowiłem złamać hasło. Przegrałem plik "sam" na pendrive i otworzylem go notatnikiem przez inny komputer. Mógłby mi ktoś rozkodować tą łamigłówkę? Nie znam się na tym a muszę złamać hasło (mam ledwo 2-3 godzin na dzień, rodzice dłuugo pracują :/). Oto kodzik:

Kod:
regf                                @                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 P%gf                                                                                                                                                                                                                                                                                         hbin                           ¨˙˙˙nk, pú_kXýÇ    ˙˙˙˙       Đ  ˙˙˙˙    ˙˙˙˙x   ˙˙˙˙                      SAM     X˙˙˙sk  x  x     Ś    €p   €                 ?            ?                                                                ¨˙˙˙nk  čáČkXýÇ               ¨8  ˙˙˙˙   Č  x  ˙˙˙˙          ¨          SAM     €˙˙˙sk  x   x   0   d    €H   X           4      ?                                                   ŕ˙˙˙vk ¨           C       P˙˙˙      ˜      €x   ˆ      D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          4       1              ?                                          ř˙˙˙ř  đ˙˙˙lf    SAM ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ              &  ˙˙˙˙   P  x  ˙˙˙˙                      Domains č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙8     lf ŕ  Doma¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    ŕ            ˙˙˙˙   0  x  ˙˙˙˙          (         Account ŕ˙˙˙vk đ   ŕ        F       ˙˙˙      $żdkXýÇ              €               € ĚĎű˙˙˙ ĚĎű˙˙˙        ě                            8   ýÜđQ'ŚŁÖŞČóRejŢo0ěîú–]ćům

Ę

Ě"ÖţSĺMšQ P¤:                                                                                   ř˙˙˙¨  ŕ˙˙˙vk (           V       Đţ˙˙    ŕ     ŕ          ř           ř            €Ŕ   Đ      D    0    Ŕ z         Ŕ ˙˙          |       …             …          !     ß                Ő          #     Ő          $                                  ťľÚRR_ĺ;+    đ˙˙˙Ŕ  ŕ      đ˙˙˙   m‘|PWDt¨˙˙˙nk  ŘŘŽąIýÇ    h           ˙˙˙˙   Ř  x  ˙˙˙˙                      Aliases č˙˙˙vk     €         erř˙˙˙°   ř˙˙˙Ŕ  ¨˙˙˙nk  ˆ—lÂIýÇ    P          ˙˙˙˙˙˙˙˙   Đ  x  ˙˙˙˙           €       000003E9ŕ˙˙˙vk €  H        C      xţ˙˙é      °     °   $       Ô          0         €          D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          L                                                  $                          G r u p a   u s Bu g   p o m o c y G r u p a   d l a   C e n t r u m   p o m o c y   i   o b s Bu g i   t e c h n i c z n e j         ťľÚRR_ĺ;+ę      ř˙˙˙(  ř˙˙˙đ      ř˙˙˙p

  ¨˙˙˙nk  ˆ—lÂIýÇ    P         

  ˙˙˙˙   X      x  ˙˙˙˙N                      Members č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙@      č˙˙˙vk     €    é    L ˆ˙˙˙nk  ˆ—lÂIýÇ    č         ˆ

  ˙˙˙˙   Ř  x  ˙˙˙˙                   '   S-1-5-21-1390067357-308236825-725345543 č˙˙˙vk     €           đ˙˙˙lf x      S-1-¨˙˙˙nk  ˆ—lÂIýÇ    x              ˙˙˙˙˙˙˙˙   ŕ  x  ˙˙˙˙               D      000003EAč˙˙˙vk    €é       p đ˙˙˙lf 

  0000¨˙˙˙nk  ŘŘŽąIýÇ    P         ¸  ˙˙˙˙     x  ˙˙˙˙$                      Names   č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙đ

  Ř˙˙˙lf Đ  0000č  Memb˜

  Name        ˆ˙˙˙nk  ŘŘŽąIýÇ    ˜

          ˙˙˙˙˙˙˙˙   °  x  ˙˙˙˙                 €$   G r u p a   u s Bu g   p o m o c y     ř˙˙˙`      đ˙˙˙lf 8  Grup¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    h         Ř  ˙˙˙˙   8   x  ˙˙˙˙                      Groups  č˙˙˙vk     €           ř˙˙˙    ř˙˙˙ř  đ˙˙˙ŕ  ř  Grou¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    Č          ˙˙˙˙˙˙˙˙   Ŕ  x  ˙˙˙˙           „         00000201ŕ˙˙˙vk „  Đ         C       xţ˙˙       ŕ           °     °          ¸   $       Ü   d       €          D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          L                                                 $                          B r a k U |y t k o w n i c y   z w y k l i ô  ő  č  ę  ë                                                                                  ř˙˙˙H  ř˙˙˙Č  ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    Č         `  ˙˙˙˙   Č  x  ˙˙˙˙                      Names   č˙˙˙vk     €            č˙˙˙lf X   0000h  Name¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    h          ˙˙˙˙˙˙˙˙   X  x  ˙˙˙˙                       Brak    č˙˙˙vk     €          đ˙˙˙lf đ  Brak¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    h         Ř  ˙˙˙˙   `  x  ˙˙˙˙                      Users   č˙˙˙vk     €           ŕ˙˙˙vk P            F       hbin                          Ř˙˙˙lf P  AliaČ  Group  User        ¨˙˙˙nk  čáČkXýÇ    p          ˙˙˙˙˙˙˙˙   H   x  ˙˙˙˙           $         000001F4¨˙˙˙                              ˙˙˙˙˙˙˙        ô                             ŕ˙˙˙vk $          V       Řý˙˙    Ľ     Ľ          Ř           Ř   h       @          @          @          @          @          @          @          @          @        H         L         P         T          €ś   ¬      D    0    Ŕ D          Ŕ ˙˙          X       [             ˙               $ D          ťľÚRR_ĺ;+ô                          A d m i n i s t r a t o r   W b u d o w a n e   k o n t o   d o   a d m i n i s t r o w a n i a   k o m p u t e r e m / d o m e n              đ˙˙˙Ř  P  0000¨˙˙˙nk  |áÚ§XýÇ    p          ˙˙˙˙˙˙˙˙   X  x  ˙˙˙˙                    000001F5ŕ˙˙˙vk P   Č        F       ¨˙˙˙                              ˙˙˙˙˙˙˙        ő                              ŕ˙˙˙vk   @        V       čý˙˙    °     °          ¸           ¸   r       ,          ,          ,          ,          ,          ,          ,          ,          ,        4         8         <         @          €          D    0    Ŕ D          Ŕ ˙˙          L                    ˙                ˙          $                          G o [W b u d o w a n e   k o n t o   d o   d o s t p u   d o   k o m p u t e r a / d o m e n y   d l a   g o [c i a                   đ˙˙˙¨         đ˙˙˙x  đ  0000ř˙˙˙Đ  ¨˙˙˙nk  Š:ŹKIýÇ    p          ˙˙˙˙˙˙˙˙   @  x  ˙˙˙˙           €  m u    000003E8ŕ˙˙˙vk P   ř      u F u c h ¨˙˙˙                      ¨’ÄJIýÇ                č                    ˙˙ë‘|ó Bŕ˙˙˙vk €  p      e V a p l xý˙˙    Ô     Ô          ä   @       $  >       d          d          d          d          d          d          d          d     ¨   |        „         ˜         ¬         °          €´   Ä      D    0    Ŕ D          Ŕ ˙          p                    ˙                ˙          $    $           ťľÚRR_ĺ;+č                          P o m o c n i k K o n t o   P o m o c n i k a   p u l p i t u   z d a l n e g o K o n t o   u d z i e l a n i a   p o m o c y   z d a l n e j   ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙Đr       Ęa…xŤ“tÍĐrż¤ˆ™  b‘łN‘NĚ7Ţ”J¤g6b2      č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙Đ"  ř˙˙˙`"  ¨˙˙˙nk  @Ę!ĂIýÇ    p          ˙˙˙˙˙˙˙˙   h  x  ˙˙˙˙           Ŕ         000003EAŕ˙˙˙vk P   ˜      00F  0000¨˙˙˙                      €č<ÂIýÇ                ę                    ˙˙ë‘|    ŕ˙˙˙vk Ŕ          V       8ý˙˙    Ô     Ô           ô   h         n       Ě          Ě          Ě          Ě          Ě          Ě          Ě          Ě          Ě        Ô         Ř         ě         đ          €´   Ä      D    0    Ŕ D          Ŕ ˙          p                    ˙                ˙          $    $           ťľÚRR_ĺ;+ę                          S U P P O R T _ 3 8 8 9 4 5 a 0 C N = M i c r o s o f t   C o r p o r a t i o n , L = R e d m o n d , S = W a s h i n g t o n , C = U S T o   j e s t   k o n t o   d o s t a w c y   d l a   P o m o c y   i   o b s Bu g i   t e c h n i c z n e j            CÚůóóů$5›Čcňę1        ¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    p          ˙˙˙˙˙˙˙˙   Č  x  ˙˙˙˙           Ü  G r    000003EBŕ˙˙˙vk P   P      r F p a   ¨˙˙˙                      đ×ăIýÇ˙˙˙˙˙˙˙        ë                    çw   ťľÚRŕ˙˙˙vk Ä            V o m o đ˙˙˙0  ¨      Ŕ˙˙˙lf H  0000P  0000€  0000   0000Ř  0000  Name        ¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    p         ř#  ˙˙˙˙   @   x  ˙˙˙˙                       Names    ˙˙˙nk  $żdkXýÇ              ˙˙˙˙˙˙˙˙   x  x  ˙˙˙˙                    

   Administrator   č˙˙˙vk     €    ô      č˙˙˙vk     €    ő      hbin                            ţ˙˙    Ľ     Ľ          Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ           Đ         Ř          Ü          đ          ô           €ś   ¬      D    0    Ŕ D          Ŕ ˙          X      $ D          ťľÚRR_ĺ;+ë     ˙                [                                  W Ba [c i c i e l          Hń¸˛9¸‡q–͢ŞDŻď    Hń¸˛9¸‡q–͢ŞDŻď    ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ              ˙˙˙˙˙˙˙˙   X"  x  ˙˙˙˙                       G o [ř˙˙˙č  č˙˙˙vk     €    ę      ¨˙˙˙nk  @    ťJIýÇ              ˙˙˙˙˙˙˙˙     x  ˙˙˙˙                m p    Pomocnikč˙˙˙vk     €    č      ŕ˙˙˙vk đ   $        F       ř˙˙˙ '   ˙˙˙nk  _3ÂIýÇ              ˙˙˙˙˙˙˙˙     x  ˙˙˙˙                D      SUPPORT_388945a0˜˙˙˙nk  đ×ăIýÇ              ˙˙˙˙˙˙˙˙   đ#  x  ˙˙˙˙                       W Ba [c i c i e l   č˙˙˙vk     €    ë      ř˙˙˙Ř#  Ŕ˙˙˙lf p  Admi "      x"  Pomo#  SUPPp#                      ¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    ŕ         ˜7  ˙˙˙˙   €&  x  ˙˙˙˙          đ          Builtin ˙˙˙      pú_kXýÇ           @Ţ˙˙               € ĚĎű˙˙˙ ĚĎű˙˙˙        č                                                                                                                                                                       ŕ˙˙˙vk Ô   ¨%        V       (˙˙˙    ˜     ˜           ¤           ¤            €x   ˆ      D    0    Ŕ z         Ŕ ˙˙          4       …             Ĺ                                              đ˙˙˙č"  ˆ%      č˙˙˙lf h  Acco8$  Buil¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    8$         84  ˙˙˙˙   #  x  ˙˙˙˙                      Aliases č˙˙˙vk     €         er¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    ¨&          ˙˙˙˙˙˙˙˙   8)  x  ˙˙˙˙           ¤         00000220ŕ˙˙˙vk ¤  '        C       Xţ˙˙       ˜     ˜          ¸   ~       8  8       €x   ˆ      D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          4                                                            A d m i n i s t r a t o r z y   A d m i n i s t r a t o r z y   m a j   p e Bn y   i   n i e o g r a n i c z o n y   d o s t p   d o   k o m p u t e r a           ťľÚRR_ĺ;+ô          ťľÚRR_ĺ;+ë  ř˙˙˙p'  ř˙˙˙ŕ,  ř˙˙˙p,  ¨˙˙˙nk  ÖézĄXýÇ    ¨&          ˙˙˙˙˙˙˙˙   h,  x  ˙˙˙˙           ˜         00000221ŕ˙˙˙vk ˜  Č)        C       `ý˙˙!      Č     Č          ŕ   l      L         €¨   ¸      D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          d                                                  $                #                          U |y t k o w n i c y   U |y t k o w n i c y   n i e   m o g   p r z e p r o w a d z a   p r z y p a d k o w y c h   a n i   c e l o w y c h   z m i a n   n a   p o z i o m i e   c a Be g o   s y s t e m u .   M o g   o n i   z a t e m   u r u c h a m i a   a p l i k a c j e   u w i e r z y t e l n i o n e ,   a l e   n a   o g ó B  n i e   s t a r s z e   a p l i k a c j e                     ř˙˙˙¨)  č˙˙˙vk     €           ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    ¨&          ˙˙˙˙˙˙˙˙   @)  x  ˙˙˙˙           P         00000222ŕ˙˙˙vk P   -      00C      Memb¨ý˙˙"      Č     Č           Ô   *                €¨   ¸      D    0    Ŕ           Ŕ ˙˙          d                                                  $                #                          G o [c i e G o [c i e   m a j   d o m y [l n i e   t a k i e   s a m e   p r a w a   d o s t p u   j a k   c z Bo n k o w i e   g r u p y   U |y t k o w n i c y ,   z   w y j t k i e m   k o n t a   G o [,   k t ó r e   j e s t   o b j t e   d o d a t k o w y m i   o g r a n i c z e n i a m i           ťľÚRR_ĺ;+ő      č˙˙˙vk     €              0000€/  Memb¨˙˙˙nk  ÖézĄXýÇ    ¨&         02  ˙˙˙˙   H)  x  ˙˙˙˙N                      Members č˙˙˙vk     €           ř˙˙˙Ř/  ř˙˙˙X/  hbin 0                         ¨˙˙˙nk  ÖézĄXýÇ    €/         ˆ1  ˙˙˙˙   đ/  x  ˙˙˙˙                      S-1-5   ř˙˙˙ 3  ř˙˙˙03  ¨˙˙˙nk  ÖézĄXýÇ     0          ˙˙˙˙˙˙˙˙   ř0  x  ˙˙˙˙                €   00000004č˙˙˙vk    €!         ř˙˙˙ŕ0  ř˙˙˙2  ř˙˙˙ 2  ¨˙˙˙nk  ÖézĄXýÇ     0          ˙˙˙˙˙˙˙˙   €1  x  ˙˙˙˙                      0000000Bč˙˙˙vk    €!         ř˙˙˙h1  č˙˙˙lf ˆ0  00001  0000ˆ˙˙˙nk  đ×ăIýÇ    €/         ¸3  ˙˙˙˙    1  x  ˙˙˙˙                   '   S-1-5-21-1390067357-308236825-725345543 č˙˙˙vk     €           č˙˙˙lf  0  S-1- 1  S-1-¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ     1          ˙˙˙˙˙˙˙˙   1  x  ˙˙˙˙                      000001F4č˙˙˙vk    €          ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ     1          ˙˙˙˙˙˙˙˙   (3  x  ˙˙˙˙                      000001F5č˙˙˙vk    €"         ř˙˙˙3  č˙˙˙vk     €            ¨˙˙˙nk  đ×ăIýÇ     1          ˙˙˙˙˙˙˙˙   x0  x  ˙˙˙˙               a 0    000003EBč˙˙˙vk    €        00Ř˙˙˙lf H2  0000¸2  0000H3  0000        ¨˙˙˙nk  $żdkXýÇ    ¨&          6  ˙˙˙˙   €0  x  ˙˙˙˙                      Names   Ŕ˙˙˙lf '  0000P)  0000ˆ,  0000€/  Membŕ3  Name                 ˙˙˙nk  $żdkXýÇ    ŕ3          ˙˙˙˙˙˙˙˙   ř/  x  ˙˙˙˙                       Administratorzy ř˙˙˙č5  ř˙˙˙h5   ˙˙˙nk  $żdkXýÇ    ŕ3          ˙˙˙˙˙˙˙˙   `5  x  ˙˙˙˙                        G o [c i e     č˙˙˙vk     €    "    ytř˙˙˙H5  č˙˙˙vk     €            ˜˙˙˙nk  $żdkXýÇ    ŕ3          ˙˙˙˙˙˙˙˙   Ř4  x  ˙˙˙˙                       U |y t k o w n i c y   č˙˙˙vk     €    !      Ř˙˙˙lf x4  Admič4     c€5    yt        ¨˙˙˙nk  pú_kXýÇ    8$         7  ˙˙˙˙   ŕ4  x  ˙˙˙˙

                      Groups  č˙˙˙vk     €            ¨˙˙˙nk  pú_kXýÇ    (6          ˙˙˙˙˙˙˙˙   7  x  ˙˙˙˙                       Names   č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙đ6  đ˙˙˙lf ˜6  Name¨˙˙˙nk  pú_kXýÇ    8$          8  ˙˙˙˙   7  x  ˙˙˙˙

                      Users   č˙˙˙vk     €            ř˙˙˙x7  Ř˙˙˙lf ¨&  Alia(6  Grou 7  User        ¨˙˙˙nk  pú_kXýÇ     7          ˙˙˙˙˙˙˙˙   8  x  ˙˙˙˙                       Names   ř˙˙˙€6  đ˙˙˙lf Ŕ7  Name¨˙˙˙nk  pú_kXýÇ               ˙˙˙˙˙˙˙˙    8  x  ˙˙˙˙                       RXACT   č˙˙˙vk      @          ř˙˙˙ˆ8  č˙˙˙lf ŕ  Doma08  RXAC@
Wyciąłem pare dużych nie zapisanych linijek (kod i tak jest nadal dłuuugi jak autostrada). Jeżeli już dowiem się (od kogoś) jakie jest hasło, to czy mógłbym rówież prosić o jakiś dobry sposób jak znajdować z tych linijek jakiegoś kodu hasło? Z góry dziękuję za pomoc (bedę oczywiście dawał pomógł). Pozdro
Szymi
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
sam plik "sam" nie wystarczy ;-) potrzeba bodajże pliku system z tego samego folderu . Haslo mozna zdekodowac przy uzyciu SamInside
 

papkie

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 28, 2007
Posty
12
Ja tam używam john the ripper naprawde zajefajnisty programik a SamInside nie próbowałem
<


PS: MaSsik zmieniłeś nick
<
Jak to zrobiłeś ?
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
sam sobie nie zmienilem nicka... ale nie powiem liczylem na inny (massik
<
)
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Wielkie dzięki MaSsik! Obiecany plusik leci do Ciebie. Mam tylko jeden dylemat co do SamInside. nie umiem się tym zbytnio posługiwać. Otworzyłem plik SAM oraz SYSTEM ale nadal nie wiem jakie jest hasło. Tutaj masz screen mojego problema:

Prosze pomóż
<
! Pozdrawiam
Szymi
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Mam taki malutki problemik z tą stronką co mi podałeś amex. Otóż jak mam tam złamać to hasło? Wybrać "Add hash" czy jak?
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Hej a wiesz MaSs/MaSsik/Rafał czemu jak kożystając z plain-text.info po wpisaniu hasha, zaznaczenia algorytmu "LM" oraz spisania kodu pojawia się ten błąd?
Error: Invalid dump format encountered[/b]
. Z góry dzieki za pomoc.

P.S. Jakby co to mogę podesłać hashe ;] (hehe). Pozdro
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Niestety nie mogę zmienić hasła :/. Jak się stary skapnie to mi założy w Biosie i w tedy bye, bye bedzie
<
. Czy nie można założyć 2 haseł? Albo czy mógłby mi ktoś pomóc to jakoś rozkodować??
 

fathir

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2007
Posty
17
1.
Jak się stary skapnie to mi założy w Biosie i w tedy bye[/b]

- załóż pierwszy:p

2.Jak już mówili(nie tylko tutaj)
a) zgrywasz linuxa na cd(lub pendirve itp.)
<
odpalasz go z reboota
c) kopiujesz plik SAM i SYSTEM z Windows/system32/config(czy jakoś tak-sprawdź narpiew na Windowsie)
d) ściągasz jakiś program do wyciągania hashy(np. kain & abel) gdzie sam to sam:p a system to boot key(HEX)
e) kopiujesz hasha na dysk i kopiujesz dane-tego hasha
f) rozkodowujesz go (polecam click - 8 literowe hasło bez cyfr z 1 literą dużą w 5sec mi rozkodowało)

g)cieszysz się znając hasło(i jeśli spełniłeś punkt g to dajesz mi "pomógł")
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Originally posted by Szymi_2004
Niestety nie mogę zmienić hasła :/. Jak się stary skapnie to mi założy w Biosie i w tedy bye, bye bedzie
<
. Czy nie można założyć 2 haseł? Albo czy mógłby mi ktoś pomóc to jakoś rozkodować??

Jak będzie w biosie, to wyjmiesz bateryjkę biosu.
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Originally posted by l4f
Jak będzie w biosie, to wyjmiesz bateryjkę biosu.
Bateryjkę? Chodzi Ci o wyjęcie kości pamięci (podejżewam, że tam jest) z Biosem?

fathir, Zanim zaczniesz pisać to co już wszyscy w tym temacie i w innych (tak sądzę) wiemy, to przyczytaj pare postów w góre -.-. Mam już hashe tylko mam teraz problem z plain-text.info. Spróbuje tego Twojego linku. Może to zadziała...

P.S. Mam mały problem z tym Twoim linkiem fathirze. O co kaman z tym haslem o.0?

Edit: Pisze mi, że nie znalazł hasła. Chyba spróbuje tym cainem wyciągnąć hashe
<
.
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Nie wiem o jaką ci chodzi kość pamięci. Rozkręć komputer i poszukaj takiej okrągłej bateryjki, będziesz wiedział, jak znajdziesz(chyba).
 

Szymi_2004

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
19
Problem w tym, że ja mam laptopa. Jeżeli to jest w laptopach Toshiby to pewnie znajde. Dzięki ;]
 

fathir

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2007
Posty
17
ściągnij sobie ophcracka(możesz nawet live cd'ka) tam masz już tablicę(338mb) ale na str. jest 800mb(ale może po prostu był przeciążony) poszukaj lub(w ostateczności) kup jakąś większą( najlepsza chyba 8gb?) i rozszyfrowujesz(trochę potrwa, ale XX razy szybciej niż brute-force(czy jak to się pisze:p).
 
Do góry Bottom