Jak odczytać zapomniane hasło do o2?

nataliaaaa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2011
Posty
2
Witam.Jakiś czas temu używałam poczty na o2 teraz próbowałam się zalogowac ponownie bo naprawdę pilnie potrzebuje dostepu do niej i nie pamiętam hasła :( nigdzie nie było zapamietane tj. kiedy system pyta czy zapamiętać to naciskałam nie i nie wiem co mam teraz zrobic.Przepraszam za laicką pisownie ale nie znam się na tym.Używam Visty i standardowej przeglądarki Explorer.Bardzo dziękuję za pomoc :)
 

nataliaaaa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2011
Posty
2
Czy ktoś mi pomoże?To naprawdę bardzo ważne!Szukałam sama ale ten cały key coś tam mi nie działa :/
 

devstrikeu

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2011
Posty
45
Napisz do obsługi że masz problem z mailem i czy jest jakaś możliwość odzyskania konta, jeśli nie znasz pytania pomocniczego. Pozdrawiam
 

olafasola

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2011
Posty
1
Witajcie,

mam podobny problem, ale o tyle powazniejszy, ze ktos wlamal sie na moje konto i zmienil pytanie pomocnicze, na odpowiedz z o2 czekam juz ponad tydzien, a bardzo pilnie potrzebuje sie dostac na stare konto. pewnie moje pytanie zdenerwuje profesjonalistów i doświadczonych użytkowników tego forum, ale sama już nie wiem co robić. otóż, czy istnieje jakiś programik, który ja - średnio rozgarnięta komputerowo niewiasta - moge przesłać z nowego konta na to stare, w postaci np pliku jpg, zeby osoba ktora wlamala sie na moje konto, na pewno go otwarła i zeby ten programik odesłał mi spowrotem hasło do mojej poczty? bardzo proszę o pomoc! moj nowy adres to olafasola666(at)o2.pl
wybawicielowi z krakowa i okolic bardzo chętnie odwdzięczę się dobrą kawą/dużym piwem
 
Do góry Bottom