jak odzyskac skasowane sms?

mayol

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2004
Posty
42
Witam
Mam pytanie czy mozna odzyskac sms po skasowaniu ich w telefonie tzn czy da sie je pozniej odczytac z karty sim i jakim programem? Chodzi o cos takiego jak odzyskiwanie danych z dysku twardego, to potrafie
smile.gif

pozdrawiam
 

Lord Vader

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2005
Posty
17
Da sie poszukaj na forum CC byl temat o tym. Ale z tego co wiem do odzyskania takiego sms jest potrzebny czytnik kart chipowych ktory jest drogi ;].
 

abanon

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
21
niewiem kiedys mnie interesowały takie soprawy to natknełem sie na różne artykuły. Niepowinieneś miec wiekszych problemow ze znalezieniem
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
wystarczy znaleźć schemat w necie a reszta już jest banalna 8)

btw. piszecie tak jak by karta sim była dyskiem magnetycznym . mi osobiście wydaje sie że raczje trudno by odzyskać takie smsy skasowane z karty
 

md333

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2005
Posty
3
Wy dyskutujecie o czytnikach kart SIM a to nie problem...
sam czytnik... np. Phoenix mozna kupic juz od 50 zl... lub zlozyc samemu za jeszcze mniej...

Problem jest w tym "odzyskaniu" skasowanych sms'ow...
moim zdaniem to nie mozliwe... bo pamiec karty SIM jest skonczona...
i przeciez nie bedzie ona pamietala wszystkich wyslanych sms'ow...

nie znam dokladnej konstrukcji karty SLE ale mysle, ze sa prostu jest bufory przeznaczony na smsy, telefony, 10 last call, itp. i kiedy skasujemy jakiegos sms'a zwalniamy te miejsce...

no chyba ze jest "troche" wolnego miejsca w ktorym jest przetrzymywane kilka skasowanych smsow (podobnie jak dane na dysku..ktore usunelismy sa jeszcze przez pewnie okres czasu mozliwe do odzyskania)... nawet jesli tak jest, musisz wziasc pod uwage..ze na pewno dostawales kolejne smsy i kiedy je usowales cykl sie przesowal... i odzyskac moglbys te ktore skasowales niedawno...

ale wydaje mi sie ze nawet taka opcja nie wchodzi w gre
smile.gif

pozd.
 
Do góry Bottom