Jak oszukać głosowanie za pomocą gwiazdek.

mati_5_1992

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2010
Posty
2
Witam, mam pytanie odnośnie konkursu na http://www.zostangwiazdasingstar.pl/
Wrzuca tam się filmik na Youtube, podaje linka i osoby mogą zobaczyć i ocenić gwiazdkami od 1-6 punktów. Oczywiście osoby, które mają najwięcej głosów powrzucały nagrania kilka dni temu, na YT mają odłuchań raptem po sto kilka a na serwisie ponad 8 tysięcy głosów. Jak one to robią ??? Słyszałem o różnych sposobach łamania tego typu głosowań czyszczenie cookies, reset połączenia int, bramki proxy. ale jak ja to robię to dalej nie mogę ponownie zagłosować. Czy jest to jakieś mocniejsze zabezpieczenie, czy ja coś źle robię. Jestem bardzo ciekaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mati_5_1992

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2010
Posty
2
mam już sposób-okno incognito w google chrome- można głosować ile się chce. Tylko jak zautomatyzować ten proces? bo przy każdym kliknięciu trzeba wpisać literki zabezpieczające.... i czy to jest bezpieczne ... ?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Tasker i sieci neuronowe ;d;d;d;d;d
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
mam już sposób-okno incognito w google chrome- można głosować ile się chce.
Takim sposobem to szybciej upieprzysz jakiegoś konsumenta, aniżeli wywindujesz własny filmik, o ile admin przed wydaniem werdyktu zajrzy w logi :D
Jak one to robią ??? Słyszałem o różnych sposobach łamania tego typu głosowań czyszczenie cookies, reset połączenia int, bramki proxy.
Aby samemu "zautomatyzować" ten proces, musiałbyś zrobić research tejże captchy, napisać coś co to rozkodowywuje albo inne cuda(boże, pamiętam jak jakiś hakerzyna na erischanie ominął cudownie captchę którą kiedyś założyli,ale pamięć mnie zawodzi jak on to zrobił) dorwać się do listy działających proxy albo najlepiej skorzystać z botnetu jakiegoś znajomego...
Daj sobie spokój albo daj ogłoszenie do działu "zlecenia" :D
 
Do góry Bottom