Jak otworzyc dwa te same programy naraz w xp?

danieele

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
7
Witam
Mam pytanie czy można otworzyc dwa te same programy jednocześnie. Jest to rodzaj czata ale nie zamieszczony na stronie www. Chciałbym tam wejsc jako dwie osoby. Jestem zielony więc proszę sie nie smiać
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
Skopiuj ten program i zmień nazwę pliku exe na inną tak żeby w procesach nie było takich samych nazw
Przykład:
d:programygadu-gadugg.exe skopiuj i zmień na d:programygadugadu1gg1.exe i wtedy uruchomisz jako 2 osobne programy
 

juliX

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2007
Posty
10
sciagnij jakiegos MC (multi clienta) bo takie sa do tibi i powinno dzialac ;D;D;D

a na gg to dziala normalnie przeciez bo juz to robilem (nic nie robiac poprosatu wlaczyc ta sama aplikacje)
 

TsEp0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2007
Posty
38
Originally posted by danieele
Jest to rodzaj czata ale nie zamieszczony na stronie www. Chciałbym tam wejsc jako dwie osoby. Jestem zielony więc proszę sie nie smiać
Hmm... Użyj dwóch przeglądarek i na jednej wejdź za pomocą proxy,no chyba,że masz dynamiczne IP.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by danieele+--><div class='quotetop'>CYTAT(danieele)</div>
Jest to rodzaj czata ale nie zamieszczony na stronie www.[/b]
<!--QuoteBegin-TsEp0

Użyj dwóch przeglądarek

Może jak poprzednie sposoby nie działają to załóż nowe konto użytkownika komputera i używaj opcji przełączania użytkownika.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
No nie wiem czy tak trudno kliknąć przycisk <windows>+L i przełączyć użytkownika. Żadna aplikacja się nie wyłącza, a można pracować na dwóch kontach na raz. Minimalne opóźnienie.
 

TsEp0

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2007
Posty
38
Originally posted by Dark Smark
No nie wiem czy tak trudno kliknąć przycisk <windows>+L i przełączyć użytkownika. Żadna aplikacja się nie wyłącza, a można pracować na dwóch kontach na raz. Minimalne opóźnienie.
Minimalne ale zawsze... Poza tym na takim czacie jak z Onetu,Czaterii itp. można bez problemu pisać pod dwoma nickami nawet z jednej przeglądarki,więc wnioskuję,że danieele nawet nie próbował.
 

danieele

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
7
dzieki

panowie dziekuje, przełączam uzytkowanika i wszystko gra.
Panowie gdzie mam kliknąc żeby wpisac wam ze pomogliscie?
dzieki

[ Dodano: 09-12-2007, 19:25 ]
juz wiem :ups:
 
Do góry Bottom