Jak powrócić na serwer, choć jestem zbanowany?

Dudix3

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2011
Posty
4
Witam, ostatnio skopałem tyłek pewnemu adminowi na serwerze i zaczął mnie teleportować jak najdalej od siebie, więc powiedziałem mu aby nie zachowywał się jak noob i skończyło się banem. Może to niecodzienny temat, ale wiem że facet zablokował mój ip zewnętrzny oraz nazwę hosta, a w grze w tym wypadku jest nią nazwa komputera, zablokował również ip podsieci którą zmieniłem w ustawieniach liveboxa. Dowiedział się, że pykałem sobie na jego serwerze mimo bana (zmieniłem nazwę kompa ip zewnętzny i podsieci), więc chyba ustawił zakres bana na początek ip podsieci czyli 192.168, a w neo nie da się tego początku zmienić. Próbowałem jakoś skonfigurować program do maskowania sieci z grą, ale nie potrafię i chyba nawet jeśli to ping będzie z rzędu 500 (chodzi o program, który doradził mi jeden moderator, program tor i dzięki za niego kolego). Może wiecie jak całkowicie ominąć bana tego admina, bo serwer jest ok, ale admin sami widzicie.
 

linc0ln.dll

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2010
Posty
45
Raczej nie zablokował zakresu "192.168" :x
Może to coś z klientem gry? Albo z aplikacją co nią 'zarządza' typu steam.
 

Szukam321

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2011
Posty
3
Cześć. Mam podobny problem. Otóż mam w domu 2 kompy podpięte pod jeden i ten sam internet. Mojego brata zbanowali jak się dowiedziałem wróciwszy z pracy a co za tym idzie i ja dostałem bana. Dzięki temu że mam zmienne IP odbanowałem się pare razy. Teraz zamiast BANA mam auto kicka jakiegoś którego nie umiem obejść/wyłączyć Gdy wchodze na serwer gry to mi się wczytuje gra i pod koniec wczytywania mam komunikat awating snapshot i się wiesza. Znajomy mówił,że wyświetla się,że mam auto kick gdy chce wejść na server. Jak prosiłem by mnie odlokowali czy coś to każdy się nabija i peszek tylko odp ;/ Niestety ludzie są jacy są ale serwer bardzo fajny więc Proszę o pomoc bo naprawdę chcę tam pograć a nie umiem tego obejść :(
 
Ostatnia edycja:

Szukam321

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2011
Posty
3
Cóż. Ludzi się nie wybiera ;/ Server fajny jak dla mnie gdyż jest dobry poziom jeśli chodzi o grę i różnorodność,że nie ma w kółko jednego trybu no i polski a na zagranicznych brakuje troche rodaków ;)
Auto kick na nick chyba nie bo przeinstalowywałem gre i zmieniałem nicka i nadal to mam ;/ Jeśli Wam to pomorze to gra Urban Terror. na początku wystarczało wywalić plik bodajże ipconfig i po uruchomieniu gry robił nowy
i już nie było bana a z tym kickiem jest nieco trudniej ;/
 

Szukam321

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2011
Posty
3
Jakby mi pomogli na forach tematycznych to bym tutaj nie pytał. NIestety nigdzie nic nie znalazłem :( na żadnych forach polskich czy zagranicznych.Myślałem,że może tu mi jakoś pomorzecie jak temu zaradzić. Czy jakieś pliki edytować/usunąć a może coś poustawiać w modemie czy routerze?
 
Do góry Bottom