Jak przejąć kontrole. Hamachi.

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Jak można przejąć kontrole nad innym komputerem jeżeli jestesmy połączeni hamachi. Śiec jest utworzona i nikt w niej nie dłubał. Chodzi mi dokładniej o upload/download plików. Widzialem gdzieś posta gdzie jakis user wypowiadał się że ktos mu podrzucił trojana przez Hamachi. Z góry dzięki. Tak naprawde to chcem wrzucić mu trojana. Za to że zgadł moje hasło do gg i ustawił mi opis za ktury do dzis się wstydze. Wysłanie mu serwera przez gg/maial jest niemożliwe poniewaz juz mu wysyłałem i Avast mu wykrył tego trojana. Teraz nic odemnie nie przyjmuje ;/ /.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Exploita chyba niema. można łączyć sie przez hamachi trojanem który tylko działa na sieci lokalnej (np: cafeini) ale itak ofiarze trzgeba podrzucić i musi odpalić...
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Czyli niema żadnej możliwości uploadu pliku na jego komputer przez Hamachi ;/ . Może znasz jakis inny program ktory tworzy virtualna sieć LAN (korzystamy z jej do gier) i istnieje możliwość podrzucenia servera na jego HDD (chodzi mi o sam upload bez instalacji wiem co zrobić zeby odpalił). Mam jeszcze jedno pytanko czy Wspomagacz 2k5 BETA Build: 25 dzial normalnie (przez net) czy tylko przez LAN.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Nie, nie ma żadnego programu tworzącego sieć który potrafi uploadować / ściagać pliki z komputerów ludzi którzy się w takowej sieci znajdują. Jak to sobie wyobrażasz? :whoeva:

Tak, wspomagacz działa przez "internet". Zarówno jak i w sieci LAN.
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
A może znacie jakiegoś binderka niewykrywalnego przez avasta. Wrzuciłbym na ftp troja z hamachi. I bym się troche postarał żeby go pobrał.
Niewiesz przypadkiem czy download plików w wspomagaczu dziala poprawnie??
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
Hmm ... ale jak byś wrzucił spakowanego i zabezpieczonego hasełkiem w rarze trojanka i mu wysłał to niema szans raczej by go AVAST wykrył ...
Bo jest zabezpieczony hasełem ...
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by ArturXP
Hmm ... ale jak byś wrzucił spakowanego i zabezpieczonego hasełkiem w rarze trojanka i mu wysłał to niema szans raczej by go AVAST wykrył ...
Bo jest zabezpieczony hasełem ...

Zabezpieczonych hasłem nie usuwa/nie wykrywa.
Dopiero po rozpakowaniu...
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Sugerujecie jakieś rozwiązania?? Najbardziej mi chodzi o włam na gg(jak mi się włamał to w opisie wstawił: " czy jakoś tak) dlatego chcem zdobyc jego hasła i odpałcic mu sie tym samym. Prosze o jakieś propozycje.
 
Ostatnia edycja:

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by nowix
Sugerujecie jakieś rozwiązania?? Najbardziej mi chodzi o włam na gg(jak mi się włamał to w opisie wstawił: "Jestem gejem i lubie robić laski kolegom z klasy" czy jakoś tak) dlatego chcem zdobyc jego hasła i odpałcic mu sie tym samym. Prosze o jakieś propozycje.
O lol ciekawe skąd wiesz kto ci się włamał :/
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
Przyznał się. Jak zaczełem staszyc "podejrzanych" że poprosze serwer gg o namierzenie ip :hahaha: a on w to uwiezyl i sie przyznal. Dopiero potem dowiedzial sie ze jest to niemozliwe :hahaha:


A gdyby tak udostępnic u jego wszystkie pliki w sieci. Mam u jego jakiegos słabego trojana i byla funkcja udostępnij pliki w sieci LAN. Czy wtedy przy pomocy Hamachi dałoby sie wrzucic mu trojana/pobrac haslo do gg??
 

mOrLuCk

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2007
Posty
26
Sorki za mały offtopic. Ale nie moge wytrzymać ;P

Stary weź popatrz co ty piszesz, zaczynasz się sam gubić w swoich kłamstwach. Piszesz, że koleś ci sie włamał na Gadu-Gadu i ustawił jakiś tam opis, za który się wstydzisz. Jeszcze jestem skłony w to uwierzyć ale po twoim ostanim poscie zobaczyłem, że prawda jest taka nikt ci się nie włamał na Gadu-Gadu. Chcesz po prostu się włamać komuś na GG i udowodnić jaki jesteś haker.

PS: "Ktoś kto się umie włamywać na Gadu-Gadu, Raczej by się nie nabrał na tekst (Przyznaj się bo napisze na Admina GG o namierzenie IP. Śmiechu warte
<


PS2: Na forum chyba jest z 10 tematów jak włamać sie na Gadu-Gadu. Ale po co czytać.

Pozdrawiam mOrLuCk
 

nowix

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2007
Posty
22
po twoim ostanim poscie zobaczyłem, że prawda jest taka nikt ci się nie włamał na Gadu-Gadu[/b]
Czemu tak twierdzisz przeciez nieznasz ani mnie ani jego. Gdybyś ty nawet niewiedzial co to jest ip tez bys uwierzył.
Chcesz po prostu się włamać komuś na GG i udowodnić jaki jesteś haker.[/b]
A po co mi takie przechwałki. Chcem tylko aby sam zobaczył jak to jest jak ma sie opis podobny do mojego. Jezeli niehcesz mi pomuc to ok, moze ktos inny mi pomoze.
Ciekawi mnie jakbys ty zaregował w moim przypadku. Postanowiłem zwrucic sie do kogos kto zna sie na tych sparawach.

p.s.
Przyznaj się bo napisze na Admina GG o namierzenie IP[/b]
Przywszystki powiedziałem że napisze do tych z gg o podanie ip a potem o namierzenie a ze niewiedzieli ze tak sie nieda to jeden sie zdygał i przyznał. Tak cięzko to zrozumiec??
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by nowix
Przyznał się. Jak zaczełem staszyc "podejrzanych" że poprosze serwer gg o namierzenie ip :hahaha: a on w to uwiezyl i sie przyznal. Dopiero potem dowiedzial sie ze jest to niemozliwe :hahaha:


A gdyby tak udostępnic u jego wszystkie pliki w sieci. Mam u jego jakiegos słabego trojana i byla funkcja udostępnij pliki w sieci LAN. Czy wtedy przy pomocy Hamachi dałoby sie wrzucic mu trojana/pobrac haslo do gg??
Jest to możliwe :]
A nawet można sprawdzić w gg klikając na "I"... :]
 

fr0zon

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2007
Posty
147
Masz pendriwa ? Wazne by ofiara miala USB na wierzchu
<


1. Tworzysz plik z trojanem ktorego mu nie wykryje antywirus pod nazwa np. start.exe
2. Tworzysz plik Autorun.inf a wnim wpisujesz
Kod:
[Autorun]

open=start.exe
3. Kopiujesz na pendriva plik Autorun.inf oraz start.exe

4. Teraz wazne musisz sie jakos u niego znaleźć w domu i zmusić go do pujscia do WC (np. kupic 4pak bronkow i se popic przy filmie, musi sie wkoncu odlać)

5.
Teraz tylko wkladasz pendrive. Jak go wykryje to trojanik sie powinien sam zainstalowac i odpali nam sie ta aplikacja z ktora zbindowalismy trojana. Polecam zbindowac z czyms co tylko wlacza sie szybko i da sie szybko wylaczyc
<
Np. jak nie macie a wam sie nudzi stworzyc w delphi program ktory ma tylko duzy X do wylaczenia
<
i z tym zbindowac trojana.

Życzę powodzonka z podrzucaniem
<


p.s - Jak Ci sie uda to mozesz mi wyslac 4pak kurierem [kanciastoporty-cut]

[ Dodano: 09-11-2007, 00:23 ]
p.s2 - w jakims temacie o loogerach opisywalem wydobycue hasla gg
<
Ale to bym musial znowoz stworzyc ta stronke
<
ktora sie posluzylem
<
 
Do góry Bottom