Jak przerwać połączenie?

Preintermediate

Użytkownik
Dołączył
Październik 13, 2006
Posty
70
Witam, mam do Was prośbę, może mi ktoś powiedzieć jak przerwać połączenie w sieci radiowej. Jestem w anglii jest router, i 6 laptopów no i niektóre osoby troszkę szaleją ze ściąganiem i w ciągu dnia nie mogę nic zrobić, dzisiaj pobierałem ważną rzecz i mi przerwało połączenie. Może mi ktoś powiedzieć jak mogę im to zablokować przez mój komputer (chodzi o to żebym nie zmieniał jakiś haseł) chcę żeby wyglądało to tak, jakby się coś chwilowo popsuło.
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
może odmowa usługi?
<
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
Mi się wydaje że takie kombinowanie na dłuższą metę nic nie da. Najlepiej problemów nie robić i nie kombinować tylko zainwestować w lepszy router z ograniczaniem pasma (a może ten ma) i różnymi funkcjami ograniczającymi ruch p2p, tworzącymi priorytety na ruch www skype itp. Dobrą maszynke już za 300 - 400 ziko kupić i nie będzie problemu.
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Poprostu wejdź w router poszukaj funkcji QoS powpisuj ip tych co ściagaja i ustaw im ograniczenie na 40KB/s przykładowo.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Możesz zrobić mały figiel i napisać aplikacje zatruwającą co kilkanaście sekund komuś tablicę arp, przez co zmienisz bramkę mu sieciową (ip bramki), przez co wygląda jakby coś się popsuło (nie ma neta?). Tylko może mu ostrzeżenie w tray wyświetlić o kłopotach z siecią.
 

heaven666

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2008
Posty
8
zgadzam się z kolegą. ja tez używam Netcut i działa mi bez problemu;] Jak ktoś mi zamula neta porostu go odcinam i po sprawie xD
(dobry program jak ktoś ma takie osoby w sieci które ciągną ile wlezie)
 

MalolatxD

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2010
Posty
1
Siema. Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy to dobry temat ale apropo odcinania komuś neta to :Jak skutecznie bronić się przed netcut'em i jak nie dac odłaczyc się od sieci???
 

-HakerDominik-

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2010
Posty
61
A z jakiej firmy masz router?
W niektórych routerach jak się do nich zalogujesz, wchodzisz na status, conected clients i przy odpowiednim ip wciskasz block. Przynajmniej jest tak u mnie
 
Do góry Bottom