Jak się łączy?

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
No dobrze... czytałam juz trochę o binderach ale w dalszym ciągu zastanawiam się jak je się łączy z jakimś innym programem.. Może mi ktoś wytłumaczyć?
 

__X__

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2003
Posty
57
ściągnij jakiegoś konkretnego bindera np.Juntador . Nie widze w tym coś trudnego żeby połączyć dwa programy
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no wiec Iza, bindowanie polega na tym ze laczysz 2 pliki.
Np. chcesz komus wyslac server trojana.
Laczysz (bindujesz) go z np. swoim zdjeciem albo zdjeciem jakiejs panienki
smile.gif
i wysylasz mu go. on widzi ze to zdjecie, chce wlaczyc i np. wlancza mu sie zdjecie i odrazu zaraz sie trojanem. tak w skroce mozna opisac dzialanie binderow.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
no moze i bedzie z rozszerzeniem EXE ale niektorzy lama na to nie patrza widzaA tylko ikonke zdjecia mysla ze to jakis .jpg a tu rakieta no ale coz, moze nieraz sie udac
na pewno wyglada to bardziej zachecajaco niz jakis .exe z ikona czaszki albo cos
<
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
W dodatq pewnie uzywa jeszcze Windowsa i ma wylaczona opcje "Ukrywaj rozszerzenia plikow ..." wtedy nie bedzie widac koncowki .exe
<
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
no fakt z deka szkoda że jest to .exe ale ta hołota (moi znajomi) to w większościi takie lamy ze szok... Nawet nie rozróżniają .exe od .jpg także nie ma problemu... Dzięki!
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
im sie nie pokaze ze to exe, to bedzie wygladac jak zwykle zdjecie, ale uruchomi sie nie jako jpg tylko jako exe
ale to juz mniejsza z tym bo jak wlaczom to, to juz sa zarazeni np. trojanem i mniejsza z nimi!
 

__X__

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2003
Posty
57
Originally posted by Migotka
no fakt z deka szkoda że jest to .exe ale ta hołota (moi znajomi) to w większościi takie lamy ze szok... Nawet nie rozróżniają .exe od .jpg także nie ma problemu... Dzięki!

to jak takie lamy to po co bindować
<
<
<
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
Wiesz... po co? Żeby się pobawić.. Potem będą przylatywać i się podniecać, że np.. CD im sie samo otworzyło a ja się będę brechtać.. Albo komuś podeśle trojana... Wiem już komu hehe ZEMSTA... no właśnie
 

Meechow

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
45
co za beztalencie!!! : - D

nie ma prostrzej rzeczy od bindowania !!!!
<


sa takie proste programy gdzie np. wpisujesz 2 sciezki plikow
jedna sciezka np. jakis flash a druga np. keylogger albo trojan
<

i wpiskasz przycisk i masz:D

takie trudne?
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
PRZECIEZ MOZNA ZABINDOWAC DO ROZSZEZENIA .scr i wtedy mozna powidziec ze obrobiles te zdiecie w corelu i masz takie dziwne rozszezenie gostek otwiera zdiecie widzi zdiecie a w tym czasie mu sie trojanek instalna
 

darksaid

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2003
Posty
25
Wiecie co ja czasami jestem na czacie na onecie i sie tam wysyła zdjecia do róznych ludzi a niektórzy sa tacy inteligentni ze jak im powiesz ze alt + F4 to nowe obrazki a oni nacisna
mozna na przykład podac sie za jakos dziewczyna na erotycznym i powiedziec frajerowi ze mu przeslesz swoje nagie zdjecie
smile.gif
myslicie ze spojrzy na rozszerzenie pliku
smile.gif
)
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
Z tym altem to już przesada no jak komuś wyslesz trojana na onecie to bys jeszcze ip potrzebował :wink:
 

darksaid

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2003
Posty
25
powaznie mówie nie raz na dziesiec osób siedzacych na danym pokoju z 3 wychodza
nieraz jak nam sie nudzi z kumplem to tak robimy
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
a działał by trojan jak bym server.exe zamienił na server.jpg???(antyvir wykrywa trojana)
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
nom dziialal by ale musialbys zbindowac z jakims jpg bo tak to sobie mozesz zmieiac
<
zbidnuj i bedzie hulac
 

darksaid

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2003
Posty
25
a jak poznajesz kogos na ircu on ci mówi przyslij mi jakies pikantne zdjecie to patrzy na rozszewrzenie?
 

bobi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2003
Posty
114
no własnie zmieniam rozszezenie zmiania sie ikona i wszystko gra tylko zadnego obrazka nie bedzie.
 
Do góry Bottom